DraftSight

2016-01-22 0 przez Pliki

Profesjonalne darmowe narzędzie CAD. Podgląd i edycja plików DWG/DXF. DraftSight to klon programu AutoCAD LT. Program przeznaczony jest do pracy jedynie z projektami dwuwymiarowymi. Stworzone projekty można eksportować do takich formatów jak PDF, SVG, BMP, TIF, PNG, JPEG. Ponadto program można rozszerzyć o wtyczki i dodatki dostępne w sklepie internetowym Graebert Market for DraftSight. Zgodność z formatem DWG zapewnia zbiór bibliotek Teigha, stworzony przez organizację Open Design Alliance.

DraftSight to profesjonalny, w pełni bezpłatny program do projektowania wspomaganego komputerowo CAD 2D. Oprogramowanie DraftSight dostarcza ulepszoną funkcjonalność przy otwieraniu, zapisywaniu i współużytkowaniu plików DWG. Program DraftSight jest dostępny dla wszystkich użytkowników, w tym dla osób zawodowo zajmujących się projektowaniem CAD, studentów i nauczycieli.

Program DraftSight umożliwia:

tworzenie rysunków 2D
aktualizowanie i obsługę plików DWG i DXF
tworzenie plików PDF
wymianę plików z firmami, które dostarczają lub same wymagają danych zapisanych w formacie DWG lub DXF

DraftSight jest dostępny w wielu językach, takich jak: polski, chiński, chiński tradycyjny, czeski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, japoński, koreański, portugalski oraz rosyjski. Jest kompatybilny z większością popularnych programów do projektowania. Pobierz DraftSight i sprawdź sam jak prosty w obsłudze może być profesjonalny darmowy program do projektowania 2D.

Darmowa wersja oprogramowania Draft Sight nie zawiera w swoim pakiecie usługi wsparcia technicznego.