DriverEasy

2016-12-24 0 Pliki

DriverEasy to narzędzie do aktualizacji sterowników w systemie Windows. Obsługa DriverEasy jest łatwa i sprowadza się do skorzystania z kilku krokowego kreatora. Program przeszukuje zasoby systemowe pod kątem dostępnych urządzeń i wyświetla listę sterowników zainstalowanych w systemie. EasyDriver wskazuje użytkownikowi, które sterowniki wymagają aktualizacji, a które nie zostały jeszcze zainstalowane. Darmowa wersja DriverEasy nie posiada możliwości wykonywania kopii zainstalowanych sterowników i ich przywracania oraz odinstalowywania.

DriverEasy

Zaktualizuj wszystkie brakujące sterowniki tylko 1 kliknięciem
Ręczne znalezienie sterowników dla systemu Windows trwa wiecznie. A czasami nadal ciężko znaleźć to, czego potrzebujemy. DriverEasy zmienia wszystko.
Skanuje komputer, powie Ci, jakie sterowniki są brakujące lub nieaktualne, a następnie aktualizuje je wszystkie za jednym razem. Wszystko co musisz zrobić, to kliknąć przycisk Aktualizuj Wszystko i wszyskie sterowniki będą pobrane i instalowane automatycznie.

Głośniki nie działają? drukarka nie chce drukować? Widzisz wszystko duże i zniekształcone na ekranie monitora? Czy Twój komputer zwolnił? Czy zawiesza się?
Problemy te i wiele innych są zwykle spowodowane przez brak lub przestarzałe sterowniki. (Oprogramowanie, które umożliwia pracę komputera ze sprzętem, który jest podłączony do niego.) Identyfikowanie i lokalizowanie zaginionych i przestarzałych sterowników nawet na pojedynczym komputerze trwa kilka godzin. Dla wielu komputerach, to prawie pełnym wymiarze czasu pracy.
Z DriverEasy można rozwiązać swoje problemy za pomocą kilku kliknięć myszką.

Pobierz DriverEasy na Windows 7, 8.1, 10 & XP


Autor: Easeware
Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 4 MB
Pobierz