DriverMax

2017-01-01 0 przez Pliki

DriverMax to darmowe narzędzie do wyszukiwania, pobierania i instalowania najnowszych wersji sterowników. Aplikacja pozwala stworzyć kopię zapasową sterowników, które możemy przywrócić na przykład po reinstalacji systemu. DriverMax ułatwia także odnalezienie sterowników do nierozpoznanych urządzeń przez Windows. Aby w pełni korzystać z aplikacji, należy dokonać darmowej rejestracji na stronie producenta.

DriverMax

to narzędzie, które zaktualizuje sterowniki komputerowe. Pamiętasz jak trudno było szukać samemu wszystkie potrzebne sterowniki? Nie trzeba już robić tego samemu, DriverMax skanuje komputer i identyfikuje brakujące lub nieaktualne / uszkodzone sterowniki, pobiera je i instaluje je za ciebie.

Masz problem z portami pamięci USB lub może Twoja kamera nie działa? Głośniki sprawiają ci problemy? Kwestie te są zwykle spowodowane przez nieprawidłowe sterowniki (programy, które kontrolują działanie urządzeń). Może chcesz zaktualizować lub naprawić uszkodzone sterowniki. Identyfikowanie nieprawidłowych lub brakujących sterowników zajmuje dużo czasu na jednym komputerze, nie mówiąc już o wielu komputerach. DriverMax może rozwiązać te problemy za ciebie to tylko kwestia kilku kliknięć.

Gdy system Windows działa wolniej jest to często spowodowane przez wadliwe instalacje sterowników. Aktualizacja sterowników systemowych pozwala uruchomić komputer lepiej zapobieganiu błędom urządzenia. DriverMax oferuje szybsze i napraw z możliwością usuwania lub aktualizowania nieaktualnych wersji sterownika. Dzięki temu DriverMax pomaga odpędzić konfliktów i zwiększają wytrzymałość komputera.

Ze względu na fakt, że system Windows przechowuje wszystkie wersje starszych kierowców, starsze wersje mieszają się z nowszych. Aby tego uniknąć, Kreatora eksportu DriverMax wyeksportuje tylko sterowniki wybrać poprzez skopiowanie potrzebnych plików do folderu lub pliku skompresowanego ZIP. DriverMax pozwala wyeksportować wszystkie aktualne sterowniki (lub tylko te, które działają OK) do folderu lub pliku skompresowanego. Po ponownej instalacji systemu Windows będziesz mieć wszystko w jednym miejscu!