Severed Steel za darmo

2022-12-27 0 przez Pliki

Severed Steel za darmo pełna wersja gry od Epic Games Store do odebrania za darmo od 27 grudnia, 17.00 do 28 grudnia, 17.00

Severed Steel to parkourowy FPS z jednoręką bohaterką, która walczy z przeważającymi siłami wroga w dynamicznych starciach. Gra nawiązuje do słynnego SUPERHOT. Jest to debiutanckie dzieło studia Greylock.

Stylowa, pełnokrwista gra FPS dla pojedynczego gracza charakteryzująca się płynnym systemem wyczynów kaskaderskich, podatnym na zniszczenia środowiskiem, efektami bullet-time i mroczną ścieżką dźwiękową.

Severed Steel to gra FPS przeznaczona dla pojedynczego gracza, która charakteryzuje się płynnym systemem wyczynów kaskaderskich, podatnym na zniszczenia środowiskiem graficznym i efektami bullet-time. Gracz wciela się w postać wyjątkowej, jednorękiej bohaterki. Tylko ty, Twój palec na spuście i podkute stalą buty przeciw ogromnej, pełnej wrogów budowli. Biegaj po ścianach, wykonuj loty nurkowe, salta i poślizgi, by zlikwidować wszystkich przeciwników.

Wyjątkowa wojowniczka
Wciel się w postać Steel – zwinnej, jednorękiej strzelczyni wyborowej, która ma do spełnienia misję. Nie możesz przeładowywać broni, więc uważnie wybieraj cele i wyszarpuj gotowe do strzału spluwy z lodowatych dłoni Twoich martwych wrogów.

Elegancki system walki
Unikaj pocisków, zeskakuj ze ścian, wymierzaj kopniaki w poślizgu i miotaj broniami. Zrób wszystko, co możliwe, by dotrzeć na szczyt, biorąc udział w intensywnych, szalonych strzelaninach.

Każdy element środowiska jest podatny na zniszczenia
Zasypuj wrogów pociskami 4,7 mm, przebijaj grube, betonowe ściany amunicją kalibru .50 lub rób wielkie dziury za pomocą ręcznego działka.

Dynamiczna sztuczna inteligencja
Każda bitwa wygląda inaczej dzięki zastosowaniu dynamicznej, nieoskryptowanej, działającej zespołowo sztucznej inteligencji.

Ułatwienia dostępu
Możliwość dostosowania ustawień elementów takich jak trudność, grafika, dźwięk, sterowanie, nawigacja i inne.

Edytor poziomów
Twórz poziomy i udostępniaj je członkom społeczności.

Pobierz Severed Steel za darmo od Epic Games Store w promocji https://store.epicgames.com/pl/p/severed-steel