Druk świadectw darmowy program do wypełnienia

2020-01-01 0 przez Pliki

Druk świadectw to bezpłatny program przeznaczony do wypełniania świadectw, a następnie ich wydruku na giloszach lub na gotowych drukach świadectw. Bezpłatny program Druk Świadectw 3.0.8 jest idealnym rozwiązaniem, które w znacznym stopniu wspomóc może pracę nauczycieli i pracowników różnego rodzaju szkół. Obsługuje ona wszystkie typy świadectw zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, umożliwiając wypełnianie i wydruk świadectw szkół podstawowych, gimnazjalnych, zawodowych, specjalnych, liceów i techników (w tym uzupełniających), szkół policealnych, a także świadectw dojrzałości.

Świadectwa do klasy 1-3 szkoły podstawowej (MEN-I/1/2), 4 i 5 szkoły podstawowej (MEN-I/3/2), 1 i 2 gimnazjum (MEN-I/9/2) oraz 3 gimnazjum (MEN-I/13a/2) .

MEN-I/1/2 – dla uczniów klas I–III szkoły podstawowej dla dzieci i młodzieży, w tym dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznymMEN-I/3a/2 – dla uczniów klas IV i V szkoły podstawowej dla dzieci i młodzieżyMEN-I/3a-w/2 – dla uczniów klas IV i V szkoły podstawowej dla dzieci i młodzieży – z wyróżnieniemMEN-I/9/2 – dla uczniów klas I i II gimnazjum dla dzieci i młodzieżyMEN-I/9-w/2 – dla uczniów klas I i II gimnazjum dla dzieci i młodzieży – z wyróżnieniemMEN-I/13b/2 – dla uczniów klasy III gimnazjum dla dzieci i młodzieżyMEN-I/13b-w/2 – dla uczniów klasy III gimnazjum dla dzieci i młodzieży – z wyróżnieniem

Dla uczniów którzy mają średnią powyżej 4,75 drukujemy świadectwo z wyróżnieniem (świadectwo z paskiem).Aby to zrobić klikamy na daną osobę (na liście z lewej strony) prawym przyciskiem myszki i zaznaczamy z wyróżnieniem.

Świadectwa można drukować za pomocą darmowego programu. Darmowe pliki świadectwo szkolne do wypełnienia pdf. Do pobrania darmowy program do drukowania świadectw szkolnych. 

Pobierz Druk świadectw https://www.sites.google.com/site/bogdanmatala1/druk-swiadectw