Angielski za darmo z DuoLingo

2021-01-01 0 przez Pliki

Angielski za darmo z DuoLingo aplikacja na telefon. Ucz się angielskiego za darmo przez zaledwie 5 minut dziennie. Naucz się angielskiego online dzięki darmowym lekcjom, które przypominają grę.

Ucz się angielskiego po polsku, a także wielu innych języków w interfejsie angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim… Mnóstwo zabawy, całkowicie za darmo naucz się angielskiego na telefonie.

Zdecydowanie najlepsza aplikacja do nauki języków. Duolingo może być kluczem do przyszłości edukacji. Pośród aplikacji do nauki języka, Duolingo jest nie do pokonania, apka zmienia sposób w jaki ludzie uczą się języków. Nauka języka angielskiego jest jak gra. Posuwasz się do przodu poprzez krótkie lekcje, po drodze zdobywając błyszczące nagrody. Skuteczna nauka angielskiego na smartfonie, 34 godziny nauki z Duolingo jest równoważne jednemu semestrowi nauki języka na uniwersytecie.

Jeśli chcesz nauczyć się angielskiego oraz innych języków w szybki, zabawny i darmowy sposób, nie ma lepszego wyboru. Darmowy słownik angielsko polski na telefon.

Pobierz Angielski za darmo z DuoLingo aplikacja https://play.google.com/store/apps/details?id=com.duolingo