Draco Organizer

2020-01-01 0 przez Pliki

Draco Organizer to darmowy i łatwy w obsłudze program typu PIM. Służy do skutecznego zarządzania kalendarzem, pocztą elektroniczną i listą kontaktów. Oferuje wiele możliwości, ktore pozwalają efektywnie zarządzać informacjami osobistymi.

Program Draco Organizer pozwala przechowywać typowe informacje związane z czasem: zadania, spotkania i rocznice. Umożliwia także zapamiętanie danych tele-adresowych osób i firm, a także tworzenie grup osób oraz prowadzenie zapisek w notatniku. Odporny na większość wirusów, wbudowany klient pocztowy pozwoli Ci wysyłać i odbierać wiadomości pocztowe od Twoich współpracowników bądź znajomych.

Draco Organizer do pobrania

sprawi, że informacje których niekiedy z trudem poszukiwałeś w Internecie same wyświetlą się na Twoim ekranie a pogoda nie będzie Ciebie już zaskakiwać podczas wyjścia z domu lub pracy. A kiedy już wyjdziesz z domu lub pracy będziesz mógł być informowany o bieżących zadaniach lub spotkaniach za pomocą wiadomości SMS. Niewątpliwą zaletą programu jest także szybkie wyszukiwanie informacji oraz tworzenie powiązań między danymi różnych typów, co ułatwia korzystanie z nich.

Pobierz Draco Organizer za darmo http://www.refactoria.net/