EuroFirma Mini Monitoring

2017-06-24 0 przez Pliki

EuroFirma Mini Monitoring program do dyskretnej kontroli pracy komputera działający w ukryciu program, który zapisuje wszystkie poczynania użytkownika komputera. Program zapisuje zrzuty ekranu, pełną historię pracy na komputerze i wszystkie nowo otwarte okna. Program przechwytuje także wszystkie wpisywane znaki na klawiaturze i przypisuje je do konkretnych okien i programów.

Program EuroFirma Mini Monitoring idealnie nadaje się do kontroli rodzicielskiej, małych firm, szkół, jednym słowem wszędzie, gdzie potrzebna jest kontrola użytkowników. W nowej wersji program pozwala także zablokować wybrane gry,programy i strony internetowe. Program zbiera informacje o pracy do ukrytego folderu w folderze danych aplikacji. Plik z historią pracy jest kodowany. Żeby zobaczyć jego zawartość należy użyć programu nadzorczego mm.exe. Dodatkowo plik z historią pracy można zablokować przed kasowaniem,edycją lub przeglądaniem. Jeśli jest ustawione przechwytywanie klawiatury to program nadzorczy można wywołać kombinacją klawiszy CTRL+SHIFT+G.

Pobierz EuroFirma Mini Monitoring komputera http://www.perspekt.com.pl/download/os/mm-wersja_latwa_do_odinstalowania.exe