Yanosik za darmo na telefon

2020-01-01 0 przez Pliki

Aplikacja Yanosik za darmo na telefon do pobrania to nawigacja samochodowa i komunikator, który ostrzega o sytuacji na drodze: fotoradarach, kontrolach prędkości, zagrożeniach, kontrolach ITD i patrolach nieoznakowanych. Skorzystaj z nawigacji Yanosik za darmo, aby ominąć korki.

Aplikacja Yanosik do pobrania na Android łączy w sobie funkcje ostrzegania, nawigacji omijającej korki (dzięki technologii Smart Traffic) oraz wideorejestratora Android. Korzystając z aplikacji zyskujesz też dostęp do stale aktualizowanej mapy współtworzonej przez samych Użytkowników.

System ostrzegania o sytuacji na drodze tworzony przez kierowców Yanosik dla kierowców. Najskuteczniejszy komunikator w Polsce, nawigacja Yanosik informuje m.in. o zagrożeniach, wypadkach, fotoradarach i kontrolach policji. Aplikacja Yanosik to społeczność ponad 1,5 mln kierowców miesięcznie. Dołącz do dobrze poinformowanych kierowców na polskich drogach. Jedź bezpiecznie do celu i bez mandatów od policji.

Wysyłanie zgłoszeń jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy kliknąć przycisk oznaczający dane zdarzenie np. kontrola prędkości, fotoradar, patrol nieoznakowany, kontrola ITD, zagrożenie (w tym wypadek, prace drogowe, zatrzymany pojazd oraz inne zagrożenie). Jeśli otrzymasz zgłoszenie i jest ono nadal aktualne np. wypadek nadal blokuje pas ruchu potwierdzasz je, jeśli nie – odwołujesz.

Aplikacja Yanosik za darmo do samochodu i ciężarówek jest bezpłatna na telefon Android – nie płacisz ani za jej pobranie z chomikuj, ani za korzystanie z niej. Jej działanie opiera się o GPS i GPRS. Nawigacja Yanosik do pobrania na smartfona z dedykowanego dla danego systemu marketu.

Aplikacja Yanosik za darmo pobierz dla systemów: Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry. https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.neptis.yanosik.mobi.android&hl=pl