Photoscape

1 stycznia 2017 4 przez Admin

Photoscape to darmowy program do przeglądania i obróbki zdjęć. Program umożliwia m.in. dodawanie ramek, zmianę rozmiaru zdjęcia, wycinanie fragmentów fotografii, dodawanie efektu skali szarości czy też sepia. Ponadto narzędzie pozwala na wykonanie prostej animacji gif, wykorzystując posiadane zbiory zdjęć.

Photoscape ma świetne kolorystyczne filtry, możliwość kadrowania zdjęć, redukcję efektu czerwonych oczu, ustawić automatycznie, klikając w guzik i inne funkcje.

Aplikacja Photoscape umożliwia wydruk zdjęć, po wcześniejszym ich przygotowaniu, poprzez dodanie efektów i ustawienie na stronie odpowiedniej ilości fotografii do wydruku. Dodatkowo program Photoscape posiada funkcję umożliwiającą wykonanie zrzutów ekranu.

Photoscape

Program to edytor obrazów, dużo łatwiejsza i darmowa wersja Photoshopa. Za pomocą PhotoScape w łatwy i szybki sposób można naprawić lub też ulepszyć fotografie. Za pomocą programu można także w łatwiejszy sposób przeglądać, grupować, czy też łączyć ze sobą zdjęcia. PhotoScape jest na tyle prosty, że nawet początkujący użytkownicy nie mają z nim żadnych problemów.

Spolszczenie przeznaczone dla aplikacji Photoscape do pobrania.

Wymagany system Microsoft Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10.

Dla użytkowników Windows 10 i Mac do pobrania wersja specjalna Photoscape X.


Autor: Photoscape
Wersja: 3.7
Rozmiar: 20 MB
Pobierz