Best Free Keylogger – program do monitorowania komputera

2017-01-28 0 przez Pliki

Best Free Keylogger to darmowy program do monitorowania komputera i kontroli rodzicielskiej działa całkowicie niewidoczny w komputerze. To oprogramowanie może monitorować klawisze; Czat, aktywności internetowe, odwiedzone strony internetowe, kopię tekstu ze schowka, kopiowanie plików i zrzuty ekranu.  Best Free Keylogger to program do monitorowania, co dzieci lub pracownicy robią na swoim komputerze.

Best Free Keylogger program do monitorowania komputera

To oprogramowanie jest najlepszym rozwiązaniem do monitorowania tego, co dzieci robią w swoich komputerach, gdy rodzice nie są dostępni w domu, albo może monitorować obowiązek pracownika, czy robią to prawidłowo, czy nie pracują z komputerem tylko przeglądają portale społecznościowe lub grają w gry. Dodatkowo monituruje E-mail, FTP, LAN, USB. Darmowy program keylogger do monitorowania dzieci na komputerze.

Najlepszy darmowy keylogger może rejestrować wszystkie naciśnięcia klawiszy na maszynie, rozmów, odwiedzanych stron internetowych, uruchomiła aplikację, tekst skopiowany do schowka Windows, a także może zrzuty ekranu przez określony okres czasu.

Najlepszy darmowy keylogger mieć łatwy w użyciu, ale potężne widza dziennika i zrzuty ekranu widza. Ze względu na „Smart read 'unikalną cechę można łatwo odczytać naciśnięcia klawiszy i dzienników.

Logowanie raporty pocztą elektroniczną na adres e-mail. Albo może przesłać do serwera FTP, i można wysyłać raporty za pośrednictwem sieci lokalnej. Albo może potajemnie skopiować na dysk USB (Jest to unikalna cecha najlepszych darmo keylogger). Można skonfigurować do  automatycznego odinstalowywania.

Najlepszy darmowy keylogger ma potężne wyszukiwania i filtrowania funkcje umożliwiające użytkownikowi szybko znaleźć cokolwiek.

Najlepszy darmowy keylogger działa niewidocznie i chronione hasłem, tylko użytkownik, który zainstalowany ten program do komputera można je zobaczyć. nie mogą być wykryte przez programy antywirusowe. Każdy plik dziennika jest szyfrowane.

Pobierz Best Free Keylogger za darmo do ściągniecia program do monitorowania komputera i kontroli rodzicielskiej na komputerze.