EWA naucz się języka angielskiego na telefon

2020-01-01 0 przez Pliki

EWA naucz się języka angielskiego na telefon aplikacja Android za darmo do pobrania. Naucz się angielskiego dzięki wyjątkowej metodzie EWA, która obejmuje tematyczne kursy online, język mówiony, postaci z filmów i seriali, popularne książki, audiobooki i wiele więcej.

Większość naszych użytkowników uwielbia kursy online. Są zabawne, ekscytujące i znacząco poprawiają Twoją znajomość języka mówionego – czyli słów i zdań, którymi posługują się rodzimi użytkownicy języka.

Kursy podzielone są na kilka tematów:
● Początkujący
● Średnio zaawansowany
● Zaawansowany
● Angielski w podróży
● Angielski biznesowy
● Gramatyka, itp.

Biblioteka EWA ma w ofercie ponad 1000 książek po angielsku.
● Wybierz jakiś poziom (od początkującego do zaawansowanego) oraz kategorię.
● Tłumacz nieznane Ci słówka za pomocą jednego kliknięcia i dodawaj je do listy „Naucz się później”
● Słuchaj audiobooków. Każda książka posiada wersję audio, która pomaga w poznaniu prawidłowej wymowy.

Czytanie i słuchanie są fundamentalnymi elementami w nauce angielskiego. EWA pomoże Ci znacząco wzbogacić słownictwo i poprawić umiejętności rozpoznawania mowy.

 Ucz się nowych słówek

Masz 5 wolnych minut w ciągu dnia, aby nauczyć się nowych słówek Wybieraj słowa i zapamiętuj je dzięki tej jedynej w swoim rodzaju technice powtarzania w odstępach czasowych.

EWA jest osobistym nauczycielem angielskiego dostępnym w Twoim smartfonie. Popraw swoją płynność mówienia po angielsku już w miesiąc.

Pobierz EWA naucz się języka angielskiego za darmo na smartfona Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ewa.ewaapp