Kodi 19 Matrix telewizja, filmy i seriale za darmo

2023-01-01 0 przez Pliki

Kodi 19 Matrix telewizja, filmy i seriale za darmo odtwarzacz multimedialny na systemy Windows, Linux, Mac OS X, iOS oraz Android. Pozwala użytkownikowi łatwo przeglądać i oglądać filmy online, zdjęcia, podcasty i muzyki z dysków twardych, dysków optycznych,  sieci lokalnej i internetu. Kodi polska telewizja przez internet, seriale za darmo, filmy online Player w zasięgu ręki. Odtwarzaj każdy format pliku bez kodeków.

KODI odtwarza wszystkie popularne formaty audio i video. Ma możliwość odtwarzania materiałów z każdego miejsca w domu lub bezpośrednio z Internetu, używając praktycznie każdego dostępnego protokołu. Obecnie to popularna aplikacja do oglądania TV przez internet która dobrze radzi sobie z dźwiękiem przestrzennym (wielokanałowym).

Kodi 19 Matrix pozwala uruchamiać aplikacje oficjalne i tworzone przez konsumentów tzw. homebrew oraz oglądać filmy, słuchać muzyki i przeglądać cyfrowe zdjęcia bezpośrednio z wbudowanego w Xboksa dysku twardego, czytnika DVD, lokalnej sieci komputerowej, Internetu lub z nośnika danych podłączonego przez przejściówkę pod port USB (np. z pendrive’a, jeżeli jest kompatybilny). Po podłączeniu konsoli do Internetu dodatkowo można sprawdzić pogodę, posłuchać radia internetowego, pograć w gry online w systemie xLink lub pobrać informację na temat oglądanego filmu. Dzięki instalacji dodatkowych wtyczek (skryptów) do programu można dodać dodatkowe funkcje, na przykład skrzynkę e-mail, program TV, telewizje internetową, przeglądarkę WWW i wiele innych.

Kodi telewizja, filmy i seriale za darmo

jak wiele innych aplikacji typu „homebrew”, wymaga instalacji tzw. „modchipa” lub  softmod exploita”. Oprogramowanie dostępne jest również dla systemów operacyjnych Windows, Linux i OS X (również Apple TV).

Kodi jest darmowym oprogramowaniem o otwartym kodzie źródłowym i jest rozpowszechniany na licencji GNU General Public License. Polskie wtyczki Kodi dodatki, poradniki. Wtyczki Kodi pozwalające na streamowanie przez internet filmów i serialów. Uwaga: w świetle polskiego prawa jest to legalne, pod warunkiem korzystania tylko na własny użytek. Wtyczka kodi pozwala na oglądanie filmów oraz seriali ze znanych polskich stron internetowych. Instrukcja instalacji wtyczki do oglądania darmowej telewizji oraz filmów online. Jeżeli i nie masz dostępu do polskiej telewizji ta wtyczka jest dla Ciebie.

Program Kodi obsługuje różne formaty plików:

  • graficzne: PNG, JPG, JPEG, BMP, GIF, ICO, TIF, TIFF, TGA, PCX, CBZ, CBR
  • dźwiękowe: M4A, FLAC, AAC, STRM, RM, MPA, WAV, WMA, Ogg, MP3, MP2, MOD, AMF, 669, DMF, DSM, FAR, GDM, IMF, IT, M15, MED, OKT, S3M, STM, SFX, ULT, UNI, XM, SID, AC3, DTS, AIF, APE, MAC, MPC, MP, MPP, SHN, WV
  • wideo: NSV, TS, TY, STRM, RM, RMVB, IFO, MOV, QT, DivX, Xvid, BivX, VOB, PVA, WMV, ASF, ASX, OGM, M2V, AVI, DAT, MPG, MPEG, MP4, MKV, AVC, VP3, SVQ3, NUV, VIV, DV, FLI, 001, FLC
  • listy odtwarzania: PLS, M3U, WPL
  • obrazy płyt: CUE, NRG, IMG, ISO, BIN

Pobierz modyfikacje polska tv za darmo, polskie wtyczki kodi, pluginy, dodatki KODI za darmo. Dzięki wtyczką Kodi obejrzysz Polska telewizja, filmy i seriale za darmo online bez ściągania.

Kodi jest dostępny do pobrania na Android, Linux, Mac OS X, iOS i Windows. https://kodi.tv/download