4 dobre programy do nauki angielskiego

2019-01-01 0 przez Pliki

Nauka angielskiego tak naprawdę może stać się łatwa i ciekawa. Wśród całej masy programów do nauki języka na komputerze, które znajdują się w sieci, wybraliśmy kilka z nich, dzięki którym bez większego problemu będziesz w stanie szybko przyswoić nowe słówka. Jak poznać czy dany program do nauki angielskiego jest dobry i rzeczywiście pomoże nam w nauce języka? Najlepiej pobrać i wypróbować samemu. Trzeba jednak pamiętać, że nawet najlepszy program do nauki angielskiego może służyć jedynie jako dodatek do prawdziwego kursu czy podręcznika, a nie ich ekwiwalent.

4 dobre programy do nauki angielskiego

Idiomer

to darmowy program do nauki angielskiego języka – wspomagający naukę idiomów angielskich – zwrotów, których nie da się dosłownie przetłumaczyć na inny język. Umożliwia przeprowadzanie testów znajomości idiomów, a także ich wyszukiwanie. Aplikacja oprócz idiomów zawiera także pewną ilość często używanych zwrotów angielskich. Znajomość idiomów i zwrotów jest konieczna do dokładnego poznania języka obcego.

EasyLanguage – Język angielski (+ Gramatyka)

Program przygotowany do kompleksowej nauki języka angielskiego. Program oferuje wiele ciekawych możliwości w tym właśnie zakresie prac. Idealne oprogramowanie dla wszystkich szukających efektywnej pracy do nauki angielskiego. Zawartość programu tworzą tysiące słówek i setki zdań, które są według swojego zamierzenia podzielone na kilkadziesiąt tematów do nauki. Każde słówko jest uzupełnione o obrazek przedstawiające znaczenie, oraz wszystkie słowa są nagrane przez rodzimego mówcę.

Lingoes

to darmowy program do nauki języka angielskiego i innych, prosty w obsłudze i wielojęzyczny słownik języków obcych. Aplikacja pozwala przetłumaczyć pojedyncze słówka w ponad 80 językach oraz pełne teksty w 34 językach. Lingoes do tego zadania wykorzystuje własne słowniki, a także umożliwia skorzystanie z internetowych tłumaczy m.in. Google Translate, Yahoo Translate, Click2 Translate i LingvoBit.

Babylon

to program do nauki angielskiego –  spełniający zadanie profesjonalnego słownika jak i tłumacza. Zakres słownika jest bardzo obszerny i obejmuje aż 75 języków. Funkcja Text Translation dostępna jest dla 17 najpopularniejszych języków, umożliwia ona dwukierunkowe tłumaczenie tekstów.

Wszystkie dobre programy do nauki angielskiego języka dostępne są do pobrania na komputer z naszej strony za darmo.