Fallout New Vegas Ultimate Edition za darmo

2023-05-26 0 przez Pliki

Fallout New Vegas Ultimate Edition za darmo do pobrania pełna wersja gry w Epic Games Store do 1 czerwca.

Popularna gra Fallout: New Vegas Ultimate Edition zawiera pełen zestaw dobrze ocenianych dodatków: „Dead Money”„Honest Hearts”„Old World Blues” oraz „Lonesome Road”. Dodatkowo otrzymasz unikalną broń, amunicję i przepisy z najnowszych zestawów rozszerzeń: „Courier’s Stash” i „Gun Runners Arsenal”. Nieważne czy znasz Mojave jak własną kieszeń, czy uruchomisz tę grę dopiero po raz pierwszy, znajdziesz w niej jeszcze więcej friendów i wrogów, konsekwencji swoich działań i nowych okazji do okrycia się chwałą lub niesławą. Nigdy dotąd podejmowane przez ciebie ważne decyzje nie miały aż tak dużego wpływu na twoje przeżycie.

Fallout New Vegas to miasto w którym sam sobie kopiesz grób, zanim strzelą ci w łeb i zostawią cię hienom na pożarcie… A i to nic w porównaniu z tym, co się dzieje, gdy sprawy przybiorą naprawdę zły obrót. To miasto marzycieli i desperatów, podzielone przez zwalczające się frakcje, które rywalizują o wpływy w tej oazie pośrodku pustyni. To straszne miejsce, gdzie odpowiednia osoba z odpowiednią spluwą może zdobyć wysoką pozycję, zyskując przy okazji śmiertelnego wroga. Albo dwóch. Walcz na spalonym słońcem pustkowiu Mojave, ogromnej tamie Hoovera i skąpanym neonowym światłem Vegas Strip, znajdziesz tutaj wiele barwnych postaci, bijące się o władzę frakcje, specjalną broń, zmutowane stwory i mnóstwo innych, równie ciekawych rzeczy. Stań śmiało po jednej ze stron nadchodzącego konfliktu lub zgarnij wszystko, ogłaszając się samozwańczym królem New Vegas w kontynuacji Fallouta 3, gry roku 2008.

Fallout New Vegas Ultimate Edition do pobrania

Fajna fabularna gra akcji stworzona przez Obsidian Entertainment, wydana przez Bethesdę Softworks w 2010 roku na platformy Microsoft Windows, Xbox 360 i PlayStation 3. W latach 2010–2012 ukazywały się dodatki i rozszerzone edycje gry.

Pobierz Fallout New Vegas Ultimate Edition za darmo gra od Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/fallout-new-vegas–ultimate-edition