LEGO Builder’s Journey za darmo

2022-12-21 0 przez Pliki

LEGO Builder’s Journey za darmo do pobrania pełna wersja gry od Epic Games Store. Lego Builder’s Journey to gra logiczna opracowana przez Light Brick Studio i wydana przez Lego Games.

LEGO Builder’s Journey jest już teraz dostępne za darmo na platformie Epic Games Store. Tak jak w przypadku poprzednich gier, na odebranie tytuły mamy 24 godziny. 

LEGO Builder’s Journey to nastrojowa, geometryczna gra logiczna, w której czasami trzeba postępować zgodnie z instrukcjami… a czasami łamać zasady.

Nie spiesz się — spróbuj rozwiązać łamigłówki, zanurzając się jednocześnie w pełnym poezji świecie klocków LEGO. Podczas gry napotkasz wyzwania i momenty godne uczczenia, a smutek będzie się przeplatać z radością. U celu Podróży Budowniczego czekają na Ciebie odpowiedzi na pytania kim jesteśmy i dokąd zmierzamy.Zapierający dech w piersiach świat klocków LEGO został ożywiony dzięki najdokładniej odwzorowanym elementom LEGO, jakie kiedykolwiek pojawiły się na ekranach.

Pobierz LEGO Builder’s Journey za darmo gra na komputer PC od Epic Games https://store.epicgames.com/pl/p/lego-builders-journey