Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 za darmo

2021-03-04 0 przez Pliki

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 za darmo graj w pełną wersja gry do pobrania do 12 marca Xbox One / Xbox Series S|X

Graj w bezpłatną wersję próbną już teraz – do 12 marca 2021 . Wersja próbna gry trwa 1h.


Przeżyj na nowo przygodę z najbardziej kultowymi grami skateboardingowymi w historii. Zagraj w Tony Hawk’s Pro Skater i Tony Hawk’s Pro Skater 2 w ramach jednej niezwykłej kolekcji, odtworzonej w niesamowitej jakości HD. Skaterzy, poziomy, ewolucje i nie tylko, wracają w nowej, w pełni odświeżonej odsłonie.

  • Wciel się w legendarnego Tony’ego Hawka i innch zawodowców
  • W trakcie gry słuchaj odjazdowej ścieżki dźwiękowej
  • Wykonuj kombinacje szalonych ewolucji, znanych z serii Tony Hawk’s Pro Skater
  • Graj we wszystkich oryginalnych trybach i rywalizuj w lokalnych trybach dwuosobowych
  • Pochwal się stylem i kreatywnością, dzięki ulepszonym trybom tworzenia skateparków i postaci
  • Przenieś się online i rywalizuj z graczami z całego świata w trybach wieloosobowych i rankingowych.

Łam zasady skateboardingu, pokaż styl i stań się częścią nowej generacji skaterów i twórców w Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2.

Tony Hawk’s Pro Skater za darmo

Zagraj w limitowaną bezpłatną wersję próbną do 12 marca 2021 r. Wróć z najbardziej kultowymi grami o deskorolce, jakie kiedykolwiek powstały. Zagraj w Tony Hawk’s Pro Skater 1 i 2 w jednej epickiej kolekcji, przebudowanej od podstaw w niesamowitej jakości HD. Wszyscy zawodowi rolkarze, poziomy i triki są z powrotem w pełni zremasterowane i nie tylko. – Skate jako legendarny Tony Hawk i pełny skład zawodowy, plus nowi profesjonaliści – Skacz do piosenek ze ścieżki dźwiękowej definiującej erę wraz z nową muzyką – Uderzaj w szalone kombinacje trików dzięki kultowej obsłudze serii Tony Hawk Pro Skater – Graj we wszystkie oryginalne tryby gry i zmierz się lokalne tryby dla 2 graczy – pochwal się swoim stylem i kreatywnością dzięki ulepszonym funkcjom Stwórz park i Stwórz deskorolkę – Zabierz swoje sesje online i rywalizuj z graczami z całego świata w trybach wieloosobowych i na tablicach wyników Przekraczaj granice jazdy na deskorolce, chwal się swój własny styl i bądź częścią nowej generacji rolkarzy i twórców dzięki Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2. Niektóre elementy i funkcje wymagają połączenia z Internetem i subskrypcji Xbox Live Gold, sprzedawanej osobno. Wymagania dotyczące przechowywania mogą ulec zmianie. Do gry mogą być wymagane obowiązkowe aktualizacje. Zawartość do pobrania może zostać udostępniona do zakupu. Activision nie gwarantuje dostępności gry lub funkcji online i może je modyfikować lub przerwać według własnego uznania bez powiadomienia.

Pobierz Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 za darmo pełna wersja gry https://www.microsoft.com/en-us/p/tony-hawks-pro-skater-1-2/9n8qtxqtcmhg?activetab=pivot:overviewtab