FlashGet pobieranie plików z internetu

2018-06-17 0 przez Pliki

FlashGet darmowe pobieranie plików z internetu to aplikacja wspomagająca pobieranie wszelkiego rodzaju plików z Internetu za pośrednictwem takich protokołów jak HTTP, FTP, MMS, RTSP, eMule czy BitTorrent. Program FlashGet może rozdzielać pobierane pliki na części i pobierać każdą z nich jednocześnie, co sprawia, że szybkość pobierania wzrasta o 100% – 500%. Łatwe w użyciu i zaawansowane funkcje zarządzania programu FlashGet pozwalają na kontrolowanie pobieranych programów. Jak pobierać pliki z chomikuj bez transferu.

Do najważniejszych możliwości programu zaliczamy: optymalizacja zasobów komputera, aby nie spowalniać systemu, uruchamianie automatycznego skanowania antywirusowego po pobraniu pliku, 100% darmowy bez reklamowych, szpiegowskich lub szkodliwych programów, zwiększona szybkość i stabilność pobierania, obsługa m.in. protokoły HTTP, FTP, Bittorrent, eMule, zaawansowana funkcja zarządzania plikami.

Darmowe pobieranie plików z internetu

Program FlashGet jest wiodącym menedżerem pobierania plików i ma największą liczbę użytkowników w Internecie. Wykorzystuje technikę MHT (Multi-server Hyper-Threading Transportation), obsługuje różne protokoły i ma doskonałe funkcje zarządzania dokumentami. Program FlashGet darmowy program do pobierania plików bez adware i spyware. Skąd pobrać filmy za darmo na komputer?

Pobierz Flashget za darmo http://www.flashget.com/