JDownloader 2 program do pobierania plików

2020-01-05 0 przez Pliki

JDownloader 2 program do pobierania plików za darmo. Jest open source, niezależny platformowo darmowy program do pobierania plików muzycznych, tekstowych czy wideo. Wspiera szereg serwisów oferujących pobieranie plików premium. Obsługuje automatyczne rozwiązywanie CAPTCHA, jak i ręczne jej wpisywanie za pomocą dodatku do przeglądarki MyJdownloader.


JDownloader 2 posiada wtyczki do ponad 300 serwisów, umożliwiających pobieranie plików z nich ze specyficznymi parametrami plików.
Potrzebuje do działania Javy w wersji 1.5. Umożliwia automatyczne wypakowywanie archiwów, również tych z hasłami.
Może jednocześnie pobierać do 20 plików, również w częściach. Najnowsza wersja programu

JDownloader 2 do pobrania

Na szczególną uwagę zasługuje opcja tworzenia list plików. Umożliwia ona wrzucenie interesujących nas plików i pobieranie ich automatycznie kiedy tylko to możliwe. Program JDownloader 2 napisany jest w JAVIE czyli praktycznie odpalimy go na każdym OS gdzie zainstalowane jest środowisko JRE.Doskonałym narzędziem jest również funkcja zatrzymywania i wznawiania plików. Nie będę jej tutaj szeroko opisywał, ale na uwagę wskazuje fakt iż w serwisach gdzie obowiązują limity czasowe pomiędzy kolejnymi pobieraniami podczas zatrzymania pliku i ponownym wznowieniu musimy odczekać pewien limit czasowy. JDownloader może importować pliki CCF, RSDF oraz nowe pliki DLC.

Pobierz JDownloader 2 za darmo na komputer. http://www.jdownloader.org/download/index