City of The Gangsters za darmo

2023-01-30 0 przez Pliki

City of The Gangsters za darmo pełna wersja gry do pobrania na komputer PC w promocji od Epic Games Store w czwartek 2 lutego od godziny 17.

W tej grze o potentacie w zarządzaniu rozpoczniesz od zera przestępczą operację i rozwiniesz ją w dobrze naoliwioną maszynę do robienia pieniędzy! Buduj knajpy i nielegalne destylarnie. Korzystaj z przysług, ścigaj dłużników i przekupuj policję, aby odwróciła wzrok.

W tej nowej grze typu potentat zarządzania rozpoczniesz od zera operację przestępczą i rozwiniesz ją w dobrze naoliwioną maszynę do robienia pieniędzy! Buduj knajpy i nielegalne destylarnie. Zarządzaj łańcuchami produkcyjnymi i dystrybucją zasobów. Załóż nielegalne legowiska hazardowe i wyciśnij swoich dłużników do sucha. Przemycaj towary spoza miasta i przekupuj policję, by patrzyła w inną stronę. Rozwijaj potężną załogę i trzymaj rywali pod kontrolą. Wyeliminuj konkurencję i rządź miastem. Ale co najważniejsze, utrzymuj przepływ pieniędzy.Jest rok 1920, początek prohibicji w USA. Dzięki działaniom Kongresu ogromna część gospodarki narodowej staje się nielegalna z dnia na dzień: nakazuje się zamykanie barów i salonów, ucichają gorzelnie i browary, zamykani są dystrybutorzy. Ale nadchodzi nowa era: złoty wiek dla przemytników, czarnego rynku, nielegalnej produkcji i przestępczości zorganizowanej.Tutaj wkraczasz ty. Jesteś nowym przybyszem do miasta u zarania prohibicji, z ambicjami osiągnięcia sukcesu. Za wieloma fasadami miasta ludzie budują prowizoryczne destylarnie, tajne doki załadunkowe, nocne bary. Wejdź do tej sieci, a świat będzie twój.Ale pomyśl o czymś więcej niż zarabianie szybkich pieniędzy. Musisz myśleć do przodu. Musisz myśleć szerzej. Znacznie większy.

Rozpocznij swoją przygodę z alkoholem od wypicia domowej roboty bimberu. Załóż własne fotosy i znajdź surowce do ich zaopatrzenia. Naucz się nowych technik wytwarzania drogich drinków lub przemycaj importowany alkohol, aby napędzać swoją rozwijającą się działalność. Wkrótce będziesz zaopatrywać całe dzielnice i otwierać własne bujające się knajpki.

Na czarnym rynku waluta społecznościowa ma takie samo znaczenie jak dolar. Kiedy wokół węszą gliny i federalni, zaufanie jest wszystkim, a osobiste przedstawianie się jest na wagę złota. Pracuj więc nad swoimi kontaktami, aby znaleźć nowych, dochodowych przyjaciół i poprosić ludzi, którzy są ci winni przysługi, o dobre słowo.

Będziesz potrzebował wielu rąk, aby otwierać nowe fronty, realizować dostawy i chronić swój produkt przed zazdrosnymi rywalami. Ambicje twojego zespołu są ograniczone jedynie liczbą osób, które dla ciebie pracują. Dbaj o to, by byli opłacani, uzbrojeni i zorganizowani, a kto wie, jak daleko i jak szybko się zajdziesz.

Ale postępuj ostrożnie, ponieważ wszyscy zawsze obserwują to, co robisz, a członkowie rodziny stają w obronie siebie nawzajem. Niezależnie od tego, czy wysyłasz swoich ludzi, aby kogoś nękali, czy pomagali, możesz być pewien, że zapamiętają to na zawsze.

City od Gangsters do pobrania

Gdy twój strój będzie się rozrastał, przekonaj miejscowych, że twoje i ich towary będą pod opieką. Terytorium pod twoją kontrolą zapewni siatkę bezpieczeństwa, bazę dochodów i bogactwo możliwości dalszego wzrostu i ekspansji.

Chwyciłeś okazję za rogi, a miasto jest do wzięcia. Ale masz tylko kilka lat, aby zapisać się w historii, zbudować największy, najbardziej dochodowy syndykat przestępczy, przejąć konkurencję i rządzić całym miastem. Bo po 1933 będzie już po wszystkim, alkohol znów będzie legalny. A robienie interesów uczciwie i uczciwie, no cóż, wszyscy wiedzą, że to nie tam są prawdziwe pieniądze.

Pobierz City of The Gangsters za darmo na komputer pc w Epic Games Store. https://store.epicgames.com/en-US/p/city-of-gangsters-6c2974