Forza Horizon 5 samochody za darmo

2023-05-26 0 przez Pliki

Forza Horizon 5 samochody za darmo do pobrania w grze w promocji. Tym razem są to auta Cupra Formentor i Tavascan w Mój Horizon -> Centrum wiadomości -> Prezenty

Jak zdobyć darmowe samochody w Forza Horizon 5? Na początek będą dwa auta.  Darmowe samochody do Forza Horizon 5 czekają na graczy Xbox oraz PC. Samochody do Forza Horizon 5 za darmo odbierz nowe fury.

CUPRA Formentor VZ5

Odkryj nową moc 390KM i 480nm, vmax 250 km/h, która rozpędza się do 100 km/h w 4,2 s. Poznaj dynamiczny, wyrafinowany design i innowacyjne technologie.

Uderzający design z elementami włókna węglowego obniża masę pojazdu i maksymalizuje jego właściwości jezdne. Czarne, matowe detale podkreślają rzeźbę nadwozia. Maksymalna manifestacja osiągów dla entuzjastów motoryzacji. Ekskluzywna CUPRA Formentor VZ5 łamie wszelkie ograniczenia. Zróżnicowane tryby jazdy poprawiają właściwości jezdne. Możesz nawet driftować. Tryb Drift omija elektroniczny system stabilizacji toru jazdy — cała moc może zostać skierowana na jedno tylne koło.

CUPRA Tavascan: elektryczny, sportowy SUV Coupe

Poznaj nowy koncepcyjny SUV Coupe CUPRA Tavascan! Silniki elektryczne o mocy 306 KM i 450 km zasięgu i 6,5s do 100km/h!

Samochód za darmo do Forza Horizon 5. Kto chce dostać autko za free, powinien zalogować się po prostu do gry, nieważne czy w wersji PC czy konsoli.