Tyranny Gold Edition za darmo

2020-12-10 0 przez Pliki

Gra Tyranny Gold Edition za darmo pełna wersja gry do pobrania od Epic Games. Doświadcz fabularnej gry PRG, w której Twoje wybory kształtują otaczający Cię świat. Tyranny Gold Edition to najlepsze wydanie Tyranny, które obejmuje wszystkie rozszerzenia do Tyranny oraz dodatkową zawartość do pobrania.

Tyranny Gold Edition to najlepsze wydanie Tyranny, które obejmuje wszystkie rozszerzenia do Tyranny oraz dodatkową zawartość do pobrania.Zawiera:

Gra podstawowa Bastard’s Wound. Przeżyj nowy rozdział Tyranny uznanej przez krytyków gry fabularnej (RPG) dzięki nowemu rozszerzeniu Bastard’s Wound zasadzającemu się wokół fascynującej historii. Zagłęb się w tajemnice Terratusa, zaprowadzając sprawiedliwość Kyrosa (lub własną jej wersję) w nowym zakątku Teras. Oprócz nowego regionu Bastard’s Wound pozwala na dowiedzenie się czegoś więcej o Twojej drużynie w trzech misjach dotyczących Lantry’ego, Zwrotki oraz Barika.

Tales from The Tiers wzbogaca Twoją podróż przez rozdarty wojną świat nagradzanej gry fabularnej Tyranny nowymi wydarzeniami na mapie podczas podróży, spotkaniami i historiami ubocznymi. Omijaj zasadzki, wspieraj lub plądruj podróżujących kupców i wykorzystuj swoje umiejętności, aby poruszać się wśród niebezpieczeństw krainy nękanej magicznymi edyktami w serii epizodów, które oferują nowe spojrzenie na świat, przedmioty i wyzwania podczas podróży.

Zestaw portretów. Dostosuj swojego Stanowiciela, wybierając spośród 20 nowych portretów zapewniających więcej możliwości oddania charakteru i wyglądu Twojej postaci.

Cyfrowa ścieżka dźwiękowa do Tyranny obejmuje ponad dwie godziny muzyki w 43 utworach, w tym partytury z Bastard’s Wound oraz muzykę eksperymentalną z rozwojowego etapu gry.

Trzy dźwięki powiadomień i jeden dzwonek. Cyfrowa mapa gry w wysokiej rozdzielczości. Kolekcja krótkich opowiadań. Bogata cyfrowa kolekcja dziesięciu opowiadań ze świata Tyranny, pozwalająca czytelnikom na głębsze spojrzenie na brutalny świat i potężne postaci, które żyją pod rządami Kyrosa. Historie napisane przez zespół kreatywny Tyranny wprowadzają do gry kilku towarzyszy i kilka kluczowych postaci. Kolekcja ta obejmuje trzy ekskluzywne nowe opowieści oraz siedem uprzednio opublikowanych na oficjalnej stronie internetowej Tyranny.

Cyfrowe tapety w wysokiej rozdzielczości. Dodaj swój pulpit do domeny Kyrosa dzięki zestawowi wysokiej jakości grafik z Tyranny, zoptymalizowanych dla komputerów PC w wysokiej rozdzielczości. Kolekcja obejmuje dziesięć różnych grafik od zespołu artystycznego Tyranny, w tym jedną podpisaną przez deweloperów.

Cyfrowy przewodnik dla kolekcjonerów. Dowiedz się o faktach i tajemnicach dotyczących Tyranny dzięki obszernemu przewodnikowi po świecie autora Johna Helfersa. Poznaj grafiki z gry wraz z historiami ludzi i miejsc w Terasach i odkryj świat, który Hegemon podporządkował swojej woli. Zawiera przedmowę od Obsidian Entertainment.

Cyfrowa książka artystyczna. Zanurz się w rozdartym wojną świecie Tyranny dzięki obszernej kolekcji oryginalnych prac.

Pobierz Tyranny Gold Edition za darmo na komputer full wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/product/tyranny/home