Forza Horizon 5 za darmo

2022-11-22 1 przez Pliki

Forza Horizon 5 za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku na Xbox. Fajna gra dostępna w Xbox Game Pass za jedyne 4 zł na miesiąc w promocji. Gra pojawi się na konsolach Xbox Series X|S i Xbox One oraz na komputerach PC z systemem Windows 10 i w aplikacji Steam

W ramach świątecznego prezentu samochód do odebrania po wejściu w Centrum Wiadomości (zakłakda prezenty). Lamborghini Sián Roadster do odebrania za darmo w Forza Horizon 5

Darmowy samochód do Forza Horizon 5 do odebrania w Mój Horizon -> Centrum wiadomości -> Prezenty.

Twoja nieograniczona przygoda Horizon czeka! Prowadź zapierające dech w piersiach ekspedycje w pięknych i stale zmieniających się krajobrazach otwartego świata Meksyku, doświadczając nieograniczonej jazdy pełnej zabawy, w setkach najwspanialszych samochodów świata.

Prowadź zapierające dech w piersiach ekspedycje w pięknych i stale zmieniających się krajobrazach otwartego świata Meksyku, doświadczając nieograniczonej jazdy pełnej zabawy, w setkach najwspanialszych samochodów świata. Odkrywaj świat pełen kontrastów i piękna. Odkryj pełne życia pustynie, bujne dżungle, historyczne miasta, ukryte ruiny, dziewicze plaże, rozległe kaniony i wznoszący się wulkan z zaśnieżonym szczytem. Zanurz się w głębokiej kampanii z setkami wyzwań, które nagrodzą cię za angażowanie się w działania, które kochasz. Poznawaj nowe postacie i zdecyduj, jak potoczą się ich misje w fabule gry Horizon. Doświadcz niesamowitych wydarzeń pogodowych, takich jak ogromne burze piaskowe i intensywne burze tropikalne, ponieważ wyjątkowe, dynamiczne pory roku w Meksyku zmieniają świat każdego tygodnia. Wciąż powracaj po nowe wydarzenia, wyzwania, przedmioty do zebrania i nagrody, a także nowe obszary do odkrycia. Połącz siły z innymi graczami i wejdź do Horizon Arcade, aby wziąć udział w serii zabawnych, ekstremalnych wyzwań, które sprawią, że Ty i Twoi znajomi będziecie się dobrze bawić bez żadnych menu, ekranów ładowania czy lobby. Stwórz własną definicję zabawy dzięki nowemu zestawowi narzędzi tworzenia rozgrywki EventLab, obejmującemu niestandardowe wyścigi, wyzwania, akrobacje i nowe tryby gry. Dostosuj swoje samochody na więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej. Użyj funkcji Gift Drops, aby podzielić się swoimi kreacjami.

Forza Horizon 5 graj za darmo

Gry stworzone przy użyciu zestawu deweloperskiego Xbox Series X|S są zaprojektowane tak, aby wykorzystać wyjątkowe możliwości konsol Xbox Series X|S. Będą prezentować niezrównane czasy wczytywania, efekty wizualne i szybkość reakcji. Graj ze znajomymi w ponad 100 gier o wysokiej jakości i korzystaj z Xbox Live Gold oraz abonamentu EA Play za stałą, niską opłatę miesięczną.

Kontroler bezprzewodowy Xbox w limitowanej edycji Forza Horizon 5 zapewni Ci najlepsze przygody z Horizon. Inspirowany festiwalem projekt obejmuje uchwyty inspirowane wyścigami i przezroczyste żółte wykończenie.

Pobierz Forza Horizon 5 za darmo pełna wersja gry na Xbox i PC https://www.xbox.com/pl-PL/games/forza-horizon-5