Free Studio – program do konwertowania filmów i edycji audio

2017-01-25 1 przez Pliki

Free Studio to darmowy program do konwertowania filmów i edycji audio, a dokładniej cały pakiet programów do edycji i nagrywania audio i wideo dostarczonych przez firmę DVD Video Soft Limited. W skład pakietu wchodzą aplikacje przeznaczone do ściągania z YouTube (YouTube Download, YouTube to MP3 Converter, YouTube to iPod and PSP Converter, YouTube to iPhone Converter, YouTube Uploader), konwersji plików wideo i audio (Video to DVD Converter, Video to Flash Converter, 3GP Video Converter, Video to iPod and PSP Converter, Video to iPhone Converter, Video to MP3 Converter, Video to JPG Converter, Audio Converter), nagrywania danych (Video Burner, Disc Burner, Audio CD Burner, DVD Decrypter) i edycji filmów oraz ścieżek audio (Video Dub, Audio Dub, Video Flip and Rotate).

Free Studio

to nie tylko program do konwertowania filmów i edycji audio, ale kompletny pakiet multimedialny opracowany przez DVDVideoSoft. Wszystkie jego darmowe aplikacje są zorganizowane w 5 sekcjach dla łatwego dostępu: downloadery, przesyłające, przetworniki, nagrywarki i edytory.

Free Studio daje narzędzia do:
– pobieranie i konwersja wideo z YouTube do MP4 i MP3 dla każdego komputera, Apple, Android lub Windows gadżet;
– Konwersja plików audio i wideo pomiędzy różnymi formatami lub do urządzeń iPhone, iPad, iPod, Windows i Android;
– Edycja wideo i audio z minimum czasu i wysiłku;
– Dokonać zrzutów ekranu oraz nagrywania filmów z pulpitu;
– Zapis audio i wideo przez Skype;
– Przesyłanie wideo i muzyki na YouTube i Facebook;
– Pobieranie plików z YouTube, Instagram, Dailymotion, niconico i Coub.

Darmowy program do konwertowania filmów i edycji audio Free Studio nie zawiera spyware lub adware. Dostępny do pobrania absolutnie za darmo i całkowicie bezpieczny do zainstalowania i uruchomienia.

Produkt DVDVideoSoft darmowy program do konwertowania filmów i edycji audio. W celu utrzymania rozwoju produktu i zapewnić Państwu wysokiej jakości oprogramowania, DVDVideoSoft może związać linki do innych witryn i aplikacji innych firm, w tym instalacji pasków narzędzi w swoich produktach. Za każdym razem, produkty DVDVideoSoft są zainstalowane, masz oczywistą możliwość zaakceptowania lub zrezygnować z takich instalacji.

Pobierz Free Studio program do konwertowania filmów i edycji audio za darmo na system Windows 10, 8, 7 XP