mks_vir Skaner Antywirusowy Online za darmo

2022-01-27 0 przez Pliki

mks_vir Skaner Online to polski i darmowy program antywirusowy do ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem. Aplikacja oferuje skaner na żądanie, pozwalający na wygodne przeskanowanie zaznaczonych zasobów komputera. W aplikacji został zawarty szybki monitor antywirusowy, kontrolujący wszystkie operacje odbywające się na lokalnych dyskach i zewnętrznych zasobach. W antywirus zastosowano także moduł kwarantanny, pozwalający na bezpieczne przechowywanie podejrzanych plików. Nowych sygnatur wirusów, robaków i trojanów dostarcza moduł aktualizacji wykonany z wykorzystaniem technologii Microsoft Azure.

mks_vir za darmo na 3 miesiące dzięki AVLAB
Możliwość instalacji wersji:

  • mks_vir dla domu i dla małej firmy
  • mks_vir dla biznesu i sektora publicznego

Wprowadź klucz produktu i ciesz się ochroną mks_vir przez 3 miesiące za darmo!

Klucze produktu są takie same dla wszystkich.
Odpowiednio:

  • mks_vir dom i mała firma
  • AVLAB-40B2-409E-A202-1112-5B1C-400D-90E3-K3G1-L4Z5
  • mks_vir biznes i sektor publiczny
  • AVLAB-4FBE-410B-A202-1112-5B0C-400D-90F1-E5K5-G1L2-H1Z

Program mks_vir Skaner Online został wyposażony w prosty, a zarazem wygodny mechanizm konfiguracji i raportowania. Do dyspozycji użytkownika zostały oddane także zaawansowane mechanizmy heurystyczne, pozwalające na wykrycie nowych, nieposiadających definicji szkodliwych zagrożeń.

mks_vir Skaner Online pozwala na szybkie sprawdzenie plików w systemie z wykorzystaniem zasobów chmury firmy Arcabit. Ten prosty program antywirusowy w przeglądarce charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością w wykrywaniu i usuwaniu infekcji i jesteśmy przekonani, że znajdzie uznanie w oczach użytkowników.

mks_vir skaner online pozwala na szybkie sprawdzenie plików w systemie z wykorzystaniem zasobów chmury skanującej.
Zoptymalizowany pod kątem wydajności i skuteczności mechanizm kontrolny analizuje wszystkie uruchomione w systemie procesy i załadowane biblioteki. Wykryte infekcje mogą zostać sprawnie usunięte.

Jeśli szukasz wszechstronnej i skutecznej ochrony swojego komputera pobierz pełną, 60 dniową, najnowszą wersję pakietu mks_vir i już teraz przetestuj legendarną, polską aplikację.

mks_vir skaner online jest gotowy do pracy od razu po uruchomieniu. Automatyczne mechanizmy aktualizujące gwarantują, że proces skanowania przebiega zawsze z wykorzystaniem najnowszych bibliotek skanujących i leczących system.

Pobierz mks_vir za darmo https://mks-vir.pl/pobierz/