FreeOCR.net konwersja zdjęć na tekst

2017-01-08 0 Pliki

FreeOCR.net to darmowe narzędzie pozwalające zamienić zeskanowany tekst w plik tekstowy. Aplikacja do odczytu wymaga dokumentu zeskanowanego w rozdzielczości co najmniej 200 DPI. Darmowe, łatwe w obsłudze oprogramowanie OCR służące do rozpoznawania tekstu. Kod programu oparty został na silniku Open Source – Tesseract od Google. Tekst rozpoznawany jest ze zdjęć. Narzędzie umożliwia tworzenie wielostronicowych dokumentów tiff.

FreeOCR to darmowa Optical Character Recognition Software dla Windows i obsługuje skanowanie z większości skanerów TWAIN i można również otworzyć najbardziej zeskanowane PDF i wielu obrazów TIFF, jak również popularne formaty plików graficznych. FreeOCR wysyła zwykły tekst i może eksportować bezpośrednio do formatu Microsoft Word.

FreeOCR.net konwersja zdjęć na tekst

OCR bezpłatny wykorzystuje najnowszą tesseract (v3.01) OCR silnika. Obejmuje ona instalatora Windows i jest bardzo prosty w obsłudze i obsługuje otwierania wielostronicowy TIFF dokumentów Adobe PDF i faksów jak również większość typów obrazów w tym skompresowany TIFF, który silnik Tesseract na własną rękę nie może odczytać teraz .it można skanować za pomocą TWAIN i WIA sterowniki skanowania.

FreeOCR V4 zawiera tesseract V3 co zwiększa dokładność i ma analiza układu strony, więc dokładniejsze wyniki można osiągnąć bez użycia narzędzia zaznaczania strefy.

Jak również OCR FreeOCR można skanować i zapisywać obrazy w formacie JPG, a obecnie pracuje nad “Skanuj do PDF” zdolności z opcją zapisz jako PDF z możliwością wyszukiwania.

FreeOCR to programdo rozpoznawania znaków i całych tekstów w pliku graficznym o postaci rastrowej. Zadaniem FreeOCR jest rozpoznanie tekstu w zeskanowanym dokumencie (np. papierowym formularzu lub stronie książki). Poniższy konwerter przetwarza zeskanowane dokumenty, cyfrowe zdjęcia dokumentów i pliki PDF do postaci edytowalnej.

Zamień swoje skany i zdjęcia na edytowalny tekst i dokumenty

Skorzystaj z konwertera OCR aby zamienić obrazy na tekst. Możesz wybrać docelowy format pliku: WORD docx, EXCEL xlsx lub txt.


Autor: Softi Software
Wersja: 5.41
Rozmiar: 11 MB
Pobierz