ABBYY TextGrabber PREMIUM za darmo

2022-08-23 0 przez Pliki

ABBYY TextGrabber PREMIUM za darmo na telefon Android i iPhone do pobrania ze sklepu Play.

W promocji roczna subskrypcja jednego z najbardziej cenionych producentów OCR na komputery i telefony! ABBYY TextGrabber Premium za darmo na rok (Android i iOS)

Aplikacja mobilna do przechwytywania drukowanego tekstu, rozpoznawania go (OCR) i tłumaczenia na ponad 100 języków. Pozwala też wykonywać połączenia i pisać wiadomości do rozpoznanych numerów telefonów.
Aby aktywować Premium, wybierz przycisk Menu („hamburger” w lewym górnym rogu, głównego okna aplikacji), następnie „More” i przytrzymaj „About the application” do pojawienia się okna wprowadzenia kodu. Wpisz: „CBTG2022” i naciśnij „OK”


Twórcy FineReader, udostępniają moduł rozpoznawania tekstu, w formie aplikacji na telefon.
Program rozpoznaje tekst zarówno z gotowych zdjęć, jak i umieszczonych w oku kamery tekstów i zamienia na tekst, oraz tłumaczy na jeden z 60 języków – w tym również offline.
Jeśli chcecie zamienić zatem swoje skany z książek, notatek itp w tekst łatwy do edycji, to jest to najtańsza opcja zrobienia tego maksymalnie dobrze. Darmowy program ABBYY TextGrabber PREMIUM tłumaczy także teksty zmieniające się na żywo np podpisy pod oglądanymi filmami.

ABBYY TextGrabber PREMIUM do pobrania

By aktywować wersję premium, należy pobrać aplikację na telefon z androidem lub zwyczajnie wchodząc w aplikację sklepu i podając nazwę.
Następnie, po otworzeniu aplikacji w dolnym lewym rogu będzie znaczek menu który otworzy stronę notatek. Tam w górnym menu klikamy ikonkę More (z ikonką z literką i), a w podmenu które się otworzy przytrzymujemy palcem napis About the application (kolejna ikonka z i) tam podajemy kod TGHEISE i mamy licencję ABBYY TextGrabber PREMIUM na rok!

Pobierz ABBYY TextGrabber PREMIUM za darmo na smartfona https://play.google.com/store/apps/details?id=com.abbyy.mobile.textgrabber.full