Nova Launcher Prime za darmo aplikacja do pobrania

2020-01-03 0 przez Pliki

Nova Launcher Prime za darmo aplikacja do pobrania Android.  Najpopularniejszy i jeden z najlepszych zamiennik nakładki systemowej dla systemu Android. Nova Launcher apk pobierz na telefon. Nova Launcher to potężna, konfigurowalna i wszechstronna wymiana ekranu głównego. Nova oferuje zaawansowane funkcje poprawiające ekrany główne, ale wciąż pozostaje doskonałym, przyjaznym dla użytkownika wyborem dla każdego. Odmień całkowicie ekran główny telefonu.

Nova oferuje najnowsze funkcje uruchamiania Androida na wszystkich innych telefonach.
Niestandardowe motywy ikon: Nova obsługuje tysiące motywów ikon dostępnych w Sklepie Play.
Tryb nocny i Ciemny motyw: Tryb nocny włącza się automatycznie o określonej godzinie lub po prostu włącza ciemną kompozycję.
Dostosowywalna szuflada aplikacji: Pionowe lub poziome przewijanie, efekty stron i opcje kart lub zanurzenia to tylko niektóre z rzeczy, które można znaleźć w szufladzie aplikacji.
Pozycjonowanie podrzędne: Dzięki możliwości przyciągania ikon i widżetów między komórkami siatki, łatwo jest uzyskać precyzyjne wyczucie i układ z Nova w sposób, który jest niemożliwy dla większości innych wyrzutni.
 Kopia zapasowa i przywracanie: Przejście z telefonu na telefon lub wypróbowanie nowych ustawień ekranu głównego jest bardzo proste dzięki funkcji tworzenia kopii zapasowych i przywracania Nova. Kopie zapasowe mogą być przechowywane lokalnie lub zapisane w chmurze w celu łatwego przesyłania.
Szybkość: Nova jest bardzo zoptymalizowana, dzięki płynnym i atrakcyjnym animacjom, które sprawią, że nawet starsze telefony będą szybko i płynnie.

Nova Launcher Prime pobierz

Gesty : przesuń, ściśnij, stuknij dwukrotnie i więcej na ekranie głównym, aby wykonać polecenia niestandardowe.
 Grupy szuflad aplikacji : tworzenie niestandardowych kart lub folderów w szufladzie aplikacji w celu uzyskania ultra zorganizowanej atmosfery.
Ukryj aplikacje: usuń aplikacje ze szuflady aplikacji bez ich odinstalowywania.
 Niestandardowe gesty przesuwania ikon: przypisuj gesty machnięcia do ikon lub folderów na ekranie głównym do niestandardowych działań.Więcej efektów przewijania, nieprzeczytanych liczb i innych za darmo z chomikuj apk.

Pobierz Nova Launcher Prime za darmo aplikacja Android. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher.prime&hl=pl