Gmail Notifier Pro powiadomienia na pulpicie

2020-01-01 0 przez Pliki

Gmail Notifier Pro powiadomienia na pulpicie Windows 10, 8 i 7 to darmowe narzędzie przeznaczone dla użytkowników poczty internetowej Gmail. Głównym zadaniem aplikacji jest sprawdzanie zawartości skrzynki mailowej Gmail oraz informowanie użytkownika o nowych wiadomościach. Komunikacja z serwerami pocztowymi odbywa się za pośrednictwem protokołu IMAP, który pobiera ze skrzynki jedynie nagłówki wiadomości, zawierające m.in. informacje o nadawcy, tytule i załącznikach. Program doskonale radzi sobie w sposób automatyczny z obsługą programu – po skonfigurowaniu konta pocztowego (możliwe śledzenie więcej niż jednego jednocześnie) funkcjonuje on praktycznie sam. Dodatkowo można ustawić dźwięk sygnalizujący nową wiadomość.

Gmail Notifier Pro to aplikacja systemu Windows umożliwiająca sprawdzanie wielu kont pod kątem nowych wiadomości i wyświetlanie powiadomień.Oprócz doskonałej integracji Gmail i Google Apps , Gmail Notifier Pro oferuje także obsługę dowolnej usługi e-mail oraz najpopularniejszych usług kalendarza, sieci społecznościowych, źródeł dokumentów i wiadomości. Wiadomościami ze wszystkich tych źródeł można zarządzać za pomocą Gmail Notifier Pro, a powiadomienia o nowych wiadomościach będą wyświetlane na pulpicie systemu Windows.

Gmail Notifier Pro można zarejestrować jako domyślny program do obsługi poczty e-mail w systemie Windows. Po zarejestrowaniu jako domyślny program poczty e-mail w systemie Windows zadanie wysyłania załączników wiadomości e-mail z systemu Windows, pakietu Office lub innych aplikacji staje się łatwe.

Zrzut ekranu ilustruje funkcję Wyślij do, która jest dostępna dla wszystkich plików i folderów w systemie Windows. Wybierając jeden lub wiele plików, wybierając opcję Wyślij do – adresata, Gmail Notifier Pro Gmail można otworzyć w przeglądarce internetowej z przygotowaną nową wiadomością, w tym wybranymi plikami jako załącznikami. Ta integracja zwiększa wydajność użytkowników Gmaila.

Gmail Notifier Pro ma również wbudowany moduł do tworzenia wiadomości e-mail, którego można używać do wysyłania wiadomości. Funkcji Wyślij do można używać zarówno z Gmailem w przeglądarce internetowej, jak i kompozytorem Gmail Notifier Pro.

Gmail Notifier Pro obsługuje również integrację mailto-link i może uruchomić kompozytora Gmaila lub Notifier Pro po kliknięciu linku mailto.

Pobierz Gmail Notifier Pro za darmo na Windows 10, 8 i 7 http://www.gmailnotifier.se/download.php