Microsoft Teams za darmo

12 marca 2020 0 Pliki

Microsoft Teams za darmo dla wszystkich. Koronowirus zmusza do pracy zdalnej dlatego firma udostępnia narzędzie bezpłatnie do pobrania. Alternatywa dla Slacka. Inicjatywa ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa COVID-19 .

Microsoft Teams to komunikator internetowy do rozmów grupowych, miejsce do udostępniania plików, współtworzenia treści, udostępniania ekranu, prowadzenia wideorozmów i innych czynności ułatwijących prace zdalną z domu.

Półroczne licencje Microsoft Teams za darmo udostępniane każdemu użytkownikowi. Placówki edukacyjne mogą korzystać z darmowych licencji Office 365 A1, a większe firmy z licencji Office 356 E1.

Nieograniczony czat i wyszukiwanie

Komunikuj się z zespołem i zawsze bądź na bieżąco dzięki bezpłatnemu czatowi i funkcjom wyszukiwania aplikacji.

Połączenia wideo

Zapewnij całemu zespołowi dostęp do tych samych informacji dzięki bezpłatnym wbudowanym połączeniom audio i wideo — grupowym i dwustronnym.

Zespołowy i osobisty magazyn plików

Korzystaj z 10 GB zespołowego magazynu plików i 2 GB osobistego magazynu plików na użytkownika.

Współpraca w czasie rzeczywistym dzięki pakietowi Office

Współpracuj z zespołem za pomocą ulubionych aplikacji pakietu Office dla Internetu, takich jak Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

Uzyskaj bezpłatnie aplikację Microsoft Teams. Korzystaj z funkcji współpracy, takich jak czat, udostępnianie plików i połączenia wideo.

Pobierz Microsoft Teams za darmo https://products.office.com/pl-pl/microsoft-teams/free