Microsoft Teams za darmo

2020-03-12 0 przez Pliki

Microsoft Teams za darmo dla wszystkich. Koronowirus zmusza do pracy zdalnej dlatego firma udostępnia narzędzie bezpłatnie do pobrania. Alternatywa dla Slacka. Inicjatywa ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa COVID-19 .

Microsoft Teams to komunikator internetowy do rozmów grupowych, miejsce do udostępniania plików, współtworzenia treści, udostępniania ekranu, prowadzenia wideorozmów i innych czynności ułatwijących prace zdalną z domu.

Półroczne licencje Microsoft Teams za darmo udostępniane każdemu użytkownikowi. Placówki edukacyjne mogą korzystać z darmowych licencji Office 365 A1, a większe firmy z licencji Office 356 E1.

Nieograniczony czat i wyszukiwanie

Komunikuj się z zespołem i zawsze bądź na bieżąco dzięki bezpłatnemu czatowi i funkcjom wyszukiwania aplikacji.

Połączenia wideo

Zapewnij całemu zespołowi dostęp do tych samych informacji dzięki bezpłatnym wbudowanym połączeniom audio i wideo — grupowym i dwustronnym.

Zespołowy i osobisty magazyn plików

Korzystaj z 10 GB zespołowego magazynu plików i 2 GB osobistego magazynu plików na użytkownika.

Współpraca w czasie rzeczywistym dzięki pakietowi Office

Współpracuj z zespołem za pomocą ulubionych aplikacji pakietu Office dla Internetu, takich jak Word, Excel, PowerPoint i OneNote.

Uzyskaj bezpłatnie aplikację Microsoft Teams. Korzystaj z funkcji współpracy, takich jak czat, udostępnianie plików i połączenia wideo.

Pobierz Microsoft Teams za darmo https://products.office.com/pl-pl/microsoft-teams/free