TomTom GO za darmo

2023-01-01 0 przez Pliki

TomTom Go za darmo – GPS Nawigacja Korki za darmo aplikacja do pobrania to połączenie nawigacji na telefon i usług informacji drogowych aktualizowanych w czasie rzeczywistym. Ściągnij aplikacje dla kierowców na telefon Android i iOS – wybierz najlepszą dostępną trasę i dotrzyj do celu jeszcze szybciej niż zwykle.

TomTom GO za darmo na 12 mięsiecy dla nowych. Cena z kodem gonavpromo

Łatwo dojedź do celu dzięki urządzeniom nawigacyjnym GPS TomTom GO. Usługi LIVE zapewniają inteligentne wyznaczanie tras, omijanie korków, informacje w czasie rzeczywistym i regularne aktualizacje map, a to wszystko obsługiwane na wysokiej jakości ekranie dotykowym.

TomTom Nawigacja za darmo

– aplikacja zawsze wybiera najszybszą trasę: TomTom Traffic prowadzi do celu
– otrzymasz informacje drogowe w czasie rzeczywistym na telefonie: dowiedz się, gdzie dokładnie możesz spodziewać się opóźnień i jak ich uniknąć
– dostaniesz szybki dostęp do Ulubionych: natychmiast rozpoczynaj podróż do swoich ulubionych miejsc
– masz możliwość podglądu budynków i punktów orientacyjnych w 3D: dokładnie wiedz, gdzie się znajdujesz, a nigdy nie przegapisz żadnego zakrętu
– dodatkowo otrzymuj ostrzeżenia o fotoradarach na telefon: unikaj mandatów za przekroczenie prędkości dzięki odpowiednio wcześnie zgłaszanym, dokładnym ostrzeżeniom o fotoradarach
nawigacja na telefon która nie potrzebuje połączenia z Internetem, by zaplanować trasę

Pobierz aplikację GO Mobile TomTom za darmo na telefon i każdego miesiąca otrzymasz stałą liczbę kilometrów za darmo. Po uaktualnieniu aplikacji do wersji Nieograniczona nawigacja będziesz mógł korzystać bez ograniczenia kilometrowego.

TomTom Nawigacja do pobrania
– Dożywotnie mapy świata na komórce: zawsze korzystaj z najnowszych map ponad 100 krajów
– Mapy offline na telefonie są zapisywane w Twoim smartfonie. Nie potrzebujesz zatem połączenia z Internetem ani roamingu danych, aby zaplanować nową trasę lub ponownie wyznaczyć trasę.
– Dożywotnia subskrypcja TomTom Traffic do ściągnięcia: podczas podróży zawsze korzystaj z bieżących informacji drogowych tak długo, jak korzystasz z aplikacji.
– Dożywotnia usługa Fotoradary na telefonie za darmo: unikaj mandatów za przekroczenie prędkości dzięki odpowiednio wcześnie zgłaszanym, dokładnym ostrzeżeniom o fotoradarach przez cały okres korzystania z aplikacji.
– Użyteczne Miejsca: aplikacja zawiera wiele fabrycznie zainstalowanych UM-ów, od stacji benzynowych po hotele.
– Jedź do kontaktów: nie musisz już zapamiętywać adresów. Wybierz kontakt z listy, a aplikacja sama zaplanuje trasę.
– Szybkie wyszukiwanie miejsca docelowego dzięki wynikom wyszukiwania intuicyjnego. Funkcja zaczyna działać od momentu wpisania pierwszych liter nazwy szukanego miejsca.
– Dotknij i jedź: dotknij miejsca docelowego w Ulubionych na mapie i w drogę.

Usługi TomTom GPS Nawigacja Korki za darmo do pobrania na telefon wymagają łączności z siecią komórkową. Operator sieci komórkowej może pobierać opłaty za wykorzystanie danych. Korzystanie z danych za granicą może wiązać się ze znaczne wyższymi opłatami.

Pobierz TomTom GPS Nawigacja – Korki na telefon Android

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tomtom.gplay.navapp