Gmail Notifier powiadomienia w przeglądarce

2019-03-19 0 przez Pliki

Google Gmail Notifier powiadomienia w przeglądarce Chrome to narzędzie skierowane do użytkowników poczty Gmail. Zadaniem aplikacji jest sprawdzanie zawartości naszej skrzynki i w przypadku pojawienia się nowych wiadomości informowanie o tym wyskakującym przeźroczystym okienkiem nad zegarem. Program współpracuje tylko z pocztą Gmail i Chrome wtyczka. W powiadomieniu program podaje nadawcę, tytuł i fragment treści maila. Gmail Notifier daje również możliwość przechwytywania adresów mailowych do poczty Gmail.

Etykiety i powiadomienia kont dla Poczty Google (Gmail)

Powiadomienia Gmail to projekt otwartego oprogramowania, który powiadamia o przychodzących wiadomościach ze wszystkich Twoich etykiet z kont Poczty Google. Cechy: 1. Brak wymogu wprowadzenia danych. 2. Obsługa wielu kont. 3. Obsługa wielu etykiet. 4. Małe zużycie przepustowości łącza dzięki technologii RSS. 5. Oznacz jako przeczytane, zgłoś spam, usuń lub przenieś do archiwum z poziomu paska narzędzi przeglądarki. 6. Otrzymuj powiadomienia o nieprzeczytanych wiadomościach w obszarze powiadomień paska narzędzi Windows.

Pobierz Gmail Notifier https://chrome.google.com/webstore/detail/notifier-for-gmail/dcjichoefijpinlfnjghokpkojhlhkgl?hl=pl