Google Chrome

2020-01-01 0 przez Pliki

Nowy Google Chrome to szybka i bardzo prosta w obsłudze przeglądarka WWW od Google. Według najnowszych rankingów jest to najpopularniejsza przeglądarka na świecie na komputerze, telefonie i tablecie. Google Chrome błyskawicznie otwiera strony internetowe i uruchamia aplikacje. Google Chrome startuje w mgnieniu oka i szybko wczytuje strony internetowe. Wyszukiwanie w internecie bezpośrednio z paska adresu. Program jest bezpłatny, a instalacja przeglądarki zajmuje kilka sekund.

Google Chrome do pobrania

W nowej wersji przeglądarki HTML5 będzie automatycznie włączony. A zakończono wsparcie dla Flash Player. Dodano obsługę FLAC.

W tym samym polu możesz przeszukiwać internet i wpisywać adresy stron. Do wyboru masz też wyniki i propozycje (w tym ostatnie wyszukiwania i odwiedzone witryny), które pojawią się już podczas pisania, by ułatwić Ci szybkie poruszanie się po internecie.

Masz dość ciągłego podawania tych samych informacji w formularzach internetowych? Autouzupełnianie wypełni formularze jednym kliknięciem. Działa też na różnych urządzeniach, więc możesz zapomnieć o mozolnym pisaniu na małym ekranie.

Przeglądarka Chrome synchronizuje otwarte karty, zakładki i ostatnie wyszukiwania między komputerem a tabletem lub telefonem (i odwrotnie). Dzięki temu masz „swój internet” na każdym swoim urządzeniu. Aby zacząć korzystać z tej funkcji, po prostu zaloguj się na innych urządzeniach. Minusem jest brak VPN za darmo jak w Opera.

Najpopularniejsza przeglądarka na świecie

Przeglądaj internet, tak jak lubisz, dzięki motywom, aplikacjom i rozszerzeniom do Chrome. Otwieraj błyskawicznie ulubione strony, korzystając z zakładek i stron początkowych. Gdy skonfigurujesz Chrome, jego ustawienia będą synchronizowane ze wszystkimi Twoimi urządzeniami. Alternatywa Firefox, Edge i Opera.

Pobierz Chrome na telefon lub tablet Androida lub iOS.

Dostępny na Windows, Mac OS X i Linux. https://www.google.com/intl/pl_pl/chrome/