Google Chrome

1 grudnia 2019 0 Pliki

Nowy Google Chrome to szybka i bardzo prosta w obsłudze przeglądarka WWW od Google. Według najnowszych rankingów jest to najpopularniejsza przeglądarka na świecie na komputerze, telefonie i tablecie. Google Chrome błyskawicznie otwiera strony internetowe i uruchamia aplikacje. Google Chrome startuje w mgnieniu oka i szybko wczytuje strony internetowe. Wyszukiwanie w internecie bezpośrednio z paska adresu. Program jest bezpłatny, a jego instalacja zajmuje kilka sekund.

Google Chrome do pobrania

W nowej wersji HTML5 będzie automatycznie włączony. A zakończono wsparcie dla Flash Player. Dodano obsługę FLAC.

W tym samym polu możesz przeszukiwać internet i wpisywać adresy stron. Do wyboru masz też wyniki i propozycje (w tym ostatnie wyszukiwania i odwiedzone witryny), które pojawią się już podczas pisania, by ułatwić Ci szybkie poruszanie się po internecie.

Masz dość ciągłego podawania tych samych informacji w formularzach internetowych? Autouzupełnianie wypełni formularze jednym kliknięciem. Działa też na różnych urządzeniach, więc możesz zapomnieć o mozolnym pisaniu na małym ekranie.

Chrome synchronizuje otwarte karty, zakładki i ostatnie wyszukiwania między komputerem a tabletem lub telefonem (i odwrotnie). Dzięki temu masz „swój internet” na każdym swoim urządzeniu. Aby zacząć korzystać z tej funkcji, po prostu zaloguj się na innych urządzeniach.

Najpopularniejsza przeglądarka na świecie

Przeglądaj internet, tak jak lubisz, dzięki motywom, aplikacjom i rozszerzeniom do Chrome. Otwieraj błyskawicznie ulubione strony, korzystając z zakładek i stron początkowych. Gdy skonfigurujesz Chrome, jego ustawienia będą synchronizowane ze wszystkimi Twoimi urządzeniami.

Pobierz Chrome na telefon lub tablet Androida lub iOS.

Dostępny na Windows, Mac OS X i Linux. https://www.google.com/intl/pl_pl/chrome/


Autor: Google, Inc.
Wersja: 58
Rozmiar: 0.55 MB
Pobierz