Gra F1 2019 za darmo na Xbox i PC

2020-07-30 0 przez Pliki

Gra F1 2019 za darmo na konsole Xbox i PC. Świetna gra wyścigowa dostępna bezpłatnie w Xbox Game Pass. F1 2019 to oficjalna gra wideo Mistrzostw Formuły 1 i Formuły 2 opracowana i wydana przez Codemasters. Jest to dwunasty tytuł w opracowanej przez studio serii Formuły 1.


F1 2019 rozwinie najlepsze elementy rozgrywki doskonale znane z poprzednich edycji oraz dostarczy nowych wrażeń przeniesionych bezpośrednio z torów prawdziwych wyścigów Formuły 1. Ponadto najnowsza odsłona zostanie wzbogacona o wiele nowych elementów i trybów gry, które ujawnione zostaną w najbliższych miesiącach. Oficjalna premiera gry odbędzie się podczas austriackiego Grand Prix.

W grze pojawią się licencjonowane zespoły F1 oraz F2, tory oraz kierowcy, w tym także Robert Kubica. Teraz gracze będą mogli wcielić się w postać polskiego mistrza i samemu zasiąść za kierownicą bolidu FW42 w walce o pole position i Gran Prix największych torów F1. Robert Kubica jest także na okładce F1 2019, w towarzystwie aktualnego mistrza świata – Lewisa Hamiltona.

W F1 2019 gracze będą mogli po raz pierwszy w historii serii zasiąść za kierownicą maszyny stworzonej specjalnie na potrzeby gry. Zaprojektowana ona została we współpracy z zespołem inżynierów pod kierownictwem Rossa Brawna oraz Pata Symondsa. Ten specjalny bolid dostępny będzie w trybie wieloosobowym oraz będzie spełniał wszelkie wymogi techniczne sezonu 2019. Z myślą o graczach opracowano także liczne malowania nadwozia dedykowane właśnie tej maszynie.

Pobierz grę F1 2019 za darmo na komputer i konsole. https://www.microsoft.com/pl-pl/p/f1-2019/bp4h9hd3fswb?activetab=pivot:overviewtab