Sound Forge Pro program do edycji dźwięku

2020-01-01 0 przez Pliki

Sound Forge Pro za darmo do pobrania pełna wersja po polsku to profesjonalny program do przechwytywania, cyfrowej edycji i obróbki dźwięku.

Obsługuje sporo formatów, m.in. WAV, MOV, PCA, AIF, MP3, WMA, WMV, a ciekawszych nowych funkcji należy wymienić narzędzie Audio scrubbing (odsłuch całości dźwięku lub jego fragmentu za pomocą specjalnego suwaka) oraz wprowadzoną obsługę sterowników ASIO. Sound Forge obsługuje szeroki wybór plików dźwiękowych i wideo na różne platformy sprzętowe. Użytkownik może także dołączać dźwięk do animacji z dokładnością do klatki i zapisać efekt pracy jako plik w standardzie Video for Windows (AVI). Sony Sound Forge Pro po polsku pobierz za darmo.

Sound Forge Pro jest dobrze zbudowany, wysoce konfigurowalny program do edycji dźwięku, który ma standardowe wyjście audio funkcje przetwarzania branżowych. Najnowsza wersja Sound Forge Pro ma mnóstwo nowych funkcji, takich jak nagrywanie jednym naciśnięciem przycisku, dozowanie dla nowych norm krytycznych, więcej narzędzi do naprawy i odbudowy, a wyłącznym współdziałania w obie strony z SpectraLayers Pro.

Sound Forge Pro za darmo do pobrania

Najważniejsze cechy:

  • Przeprojektowany workflow nagrywania.
  • Przebiegów przegląd poprzeczkę.
  • Automatyczny zapis oparty na czasie.
  • Wielokanałowe nagrywanie dźwięku.
  • Bezproblemowa współpraca z SpectraLayers Pro.
  • Multichannel złożyć edycję i przetwarzanie.
  • Gracenote CD identyfikacyjny album.

Sound Forge Pro zapewnia Ci narzędzi edycyjnych jakości krystalicznie czysty dźwięk, który można wykorzystać na nagranie do 32 jednoczesnych kanałów 64-bit / 192 kHz audio. Po trasami są ustanowione wtedy można dostać się na stronie edycji rzeczy. Aplikacja zapewnia Ci bogaty wybór narzędzi, aby dodać efekty i edytować utwory jak uważasz.

Sound Forge Pro zawiera również pełną integrację DAO CD mastering. Można wygenerować Red Book mistrzów Zgodny do powielania i wykonać edycję kodu PQ, dodawanie tekstu CD i metadanych oraz przygotowanie wysokiej rozdzielczości ścieżek audio z technologią ponownego próbkowania iZotope.

Jeśli pakiet wydaje się być trochę poza swoje możliwości, nie ma potrzeby martwić się, jak Sound Forge Pro do pobrania chomikuj zapewnia również interaktywne tutoriale, które mogą przejść przez demonstracji w tym spalanie DAO i nagrywanie CD, winylu i renowacji.

Ogólnie Sound Forge Pro do ściagnięcia jest aplikacją wysokiej jakości, która ma fantastyczny interfejs użytkownika w połączeniu ze standardowymi funkcjami edycji audio. Obsługuje wiele formatów audio i wideo, a ma ogromny wybór darmowych efektów dźwiękowych HD.

Pobierz Sound Forge Pro za darmo pełna wersja do pobrania na komputer z Windows do bezpłatnego testowania. https://www.magix.com/pl/muzyka/sound-forge/sound-forge-pro/