F1 23 za darmo na Xbox i EA Play

2024-01-16 0 przez Pliki

F1 23 za darmo na Xbox Game Pass i EA Play. Darmowe granie od 18 stycznia w F1 23 będzie można grać za darmo na PlayStation 4 i PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz PC na Steam.

Wciśnij gaz do dechy w EA SPORTS F1 23, oficjalnej grze wideo 2023 FIA Formula One World Championship. Nowy rozdział w emocjonującym trybie fabularnym „Droga do sławy” to dramatyczna historia i zaciekła rywalizacja.

Ścigaj się koło w koło z większą kontrolą, precyzją i finezją możliwą dzięki napisaniu od nowa algorytmu kontrolera, który w kluczowych momentach zapewnia większą pewność siebie graczom korzystającym z kontrolera.

Kup Edycję Mistrzowską F1 23, a otrzymasz przedmioty do gry z motywem Maxa Verstappena , 4 nowe ikony wyścigowe do trybu Mój zespół, Pakiet zderzaków F1 World i 18 000 PitCoinów, wirtualnej waluty do wydawania w grze.

F2 ostateczny poligon treningowy F1 został uzupełniony o najnowszą zawartość sezonu 2023, w tym nowe bolidy i składy kierowców.

Fani wyścigów: przygotujcie się, aby zasiąść za kierownicą F1 23 , oficjalnej gry wideo Mistrzostw Świata Formuły 1 FIA 2023, która pojawi się na liście gier 18 stycznia.

Zawiera nowe tory – Las Vegas i Lusail – oraz nowy rozdział w trybie fabularnym Braking Point, F1 23 zapewniający dramatyzm dużych prędkości i zaciekłą rywalizację. Gracze mogą zdobyć więcej nagród w F1 World i doświadczyć nowej technologii Precision Drive w akcji, oferując graczom kontrolującym większą pewność i kontrolę w kluczowych momentach. Ponadto członkowie EA Play mogą korzystać z powtarzających się nagród w wysokości 5000 XP i 10% zniżki na zawartość cyfrową EA, w tym PitCoins.

Pobierz F1 23 za darmo na konsole i PC na Xbox Game Pass Ultimate i EA Play.