Gra Marvel Avengers za darmo

2021-07-25 0 przez Pliki

Gra Marvel Avengers za darmo na PS4, Xbox One i PC. Marvel’s Avengers – darmowy weekend od 29 lipca do 1 sierpnia (PS4, PS5, PC i Stadia) .Okazja od Microsoft darmowy dostęp do nowej gry w fazie Beta. Marvel’s Avengers to nadchodząca przygodowa gra akcji opracowana wspólnie przez Crystal Dynamics i Eidos-Montréal i wydana przez Square Enix. Oparta na zespole superbohaterów Marvel Comics Avengers, gra jest inspirowana wieloletnią mitologią komiksów i adaptacjami w innych mediach.

Marvel’s Avengers zaprasza graczy do spełnienia marzeń o superbohaterach. Niesamowita fabuła i stale rozwijający się wszechświat łączą się w ostateczne wrażenia z gier Avengers. Opanuj niezwykłe zdolności, dostosuj rosnącą listę bohaterów, twórz zespoły składające się z maksymalnie czterech graczy i broń Ziemi przed eskalacją zagrożeń.

Avengers Marvela rozpoczyna się w dniu A, w którym Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor odsłaniają zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengers w San Francisco — w tym ujawniają własny helikopter zasilany eksperymentalnym źródłem energii. Uroczystość kończy się śmiercią, gdy katastrofalny wypadek powoduje ogromne zniszczenia. Obwiniani o tragedię Avengersi się rozpadają. Pięć lat później, gdy wszyscy superbohaterowie zostali wyjęci spod prawa, a świat jest w niebezpieczeństwie, jedyną nadzieją jest ponowne zebranie Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi.

Marvel’s Avengers zawiera kinową historię, wraz z wysokooktanową akcją, z której słynie Crystal Dynamics. Dzięki regularnym aktualizacjom zawartości gra zabierze graczy w niesamowitą podróż przez wiele lat.

Podczas weekendu pełnego dostępu każdy, kto chce sprawdzić pełną wersję gry, wystarczy, że pobierze ją ze sklepu cyfrowego swojej platformy. Po zakończeniu okresu pełnego dostępu gracze, którzy kupią grę, przeniosą wszystkie postępy i zakupy na tę samą platformę, z której korzystali podczas weekendu pełnego dostępu.

Marvel Avengers za darmo

to przygodowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, która łączy fascynującą fabułę i wciągającą rozgrywkę zarówno w trybie jednoosobowym, jak i kooperacyjnym. Stwórz drużynę online złożoną z maksymalnie czterech osób, opanuj niesamowite umiejętności, wybieraj bohaterów z regularnie rosnącej listy i chroń Ziemię przed zbliżającym się zagrożeniem.

  • Zagraj w oryginalną historię Avengers: Marvel’s Avengers to wyjątkowe podejście do tych kultowych superbohaterów, w tym Kapitana Ameryki, Iron Mana, Hulka, Czarnej Wdowy i Thora. Ta oparta na postaciach historia celebruje autentyczny bohaterstwo i człowieczeństwo Marvela w kinowej kampanii wypełnionej misjami dla jednego gracza i kooperacji.
  • Obejmij swoje moce: Odblokuj potężne umiejętności i nowy sprzęt, aby zbudować idealną wersję najpotężniejszych bohaterów Ziemi. W połączeniu z oryginalnymi, ulubionymi przez fanów i klasycznymi strojami, istnieje prawie nieograniczona liczba sposobów na personalizację tych kultowych bohaterów.
  • Assemble Online: Maksymalnie czterech graczy może gromadzić się online, aby bronić Ziemi przed eskalacją zagrożeń. Narracja będzie dostarczana przez wiele lat, bez losowych skrzynek z łupami i scenariuszy pay-to-win. Każdy nowy superbohater i region zostanie dostarczony graczom bez dodatkowych kosztów, jeśli posiadasz podstawową wersję gry.

Marvel’s Avengers jest obecnie dostępny na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X i PC.

Pobierz Marvel’s Avengers za darmo pełna wersja gry poo polsku https://www.playstation.com/pl-pl/games/marvels-avengers/