MovieStarPlanet Hack Starcoins, Diamenty i VIP za darmo

2021-09-14 0 przez Pliki

MovieStarPlanet Hack Starcoins, Diamenty i VIP za darmo. Czy marzysz o karierze gwiazdy filmowej? W dostępnej za darmo grze MovieStarPlanet wszystkie reflektory skierowane są na ciebie! Najnowszy Hack MSP za darmo bez pobierania! Moviestarplanet Hack bez weryfikacji daje ci szansę na wygenerowanie nielimitowanej ilości Starcoins oraz Diamentów. MovieStarPlanet to najbardziej kolorowa gra społecznościowa dla dzieci! Mile widziani są i chłopcy, i dziewczynki! MSP hack bez numeru telefonu i maila. Jak mieć diamenty na MSP za darmo? Musisz kupić sobię vipa niestety, albo wygrać go w konkursach.

Darmowe konto VIP na MSP bez podawania numeru telefonu

Jest to najprostszy, najszybszy i najlepiej działający MSP Hack. Plusem jest możliwość wyboru dowolnego pakietu. Dzięki nam vipa dostało kilka tysięcy osob! Proces ten zajmuje mniej niż kilka minut
1. Logujemy się na swoje konto na MovieStarplanet. 2. Wchodzimy w MÓJ DOM, następnie w MOJE KONTO.
3. Przy naszym e-mailu jest na żółtym tle napis ,, ZMIEŃ ” , klikamy to.
4. W okienko wpisujemy: darmowe vip
5. Ważne! Jeśli masz podany swój email przyjdzie tam link potwierdzający zmianę emaila. Który trzeba wkliknac
6. Czekamy 1-24 (zwykle są to 2godziny) godziny aż system sfinalizuje pakiet vip.
7.po tym czasie wyskoczy nam komunikat potwierdzający, klikamy: POTWIERDŹ.
8. Gdy okienko potwierdzające się zamknie, wybieramy pakiet VIP .
9. Musimy się wylogować i zalogować ponownie ( bo byśmy nie zrobili nic dla VIP’ów ) 10. Możemy się cieszyć z darmowego VIP’A , i dowolnie z nich korzystać przez wybrane miesiące. Sprawdź moviestarplanet starcoins generator za darmo.

MovieStarPlanet

Darmowy VIP jest możliwy, gdy wygrasz konkurs organizowany przez MSP. Gra działa w przeglądarce, ale można ją również pobrać za darmo na telefon z Androidem lub na iPhona lub iPada. Gdy ktoś kupi Star VIP na rok lub Pakiet Diamond, może podarować komuś normalnego VIPa na tydzień. Nazywane jest to Doładowaniem VIP.  Można posiadać 5 razy więcej przyjaciół niż osoby niebędące VIP-em, dziennie otrzymuje się 5 StarCoins, autografy można rozdawać co 15 minut (4 na godzinę), można także podwójnie obracać kołem VIP i kołem nie VIP chomikuj.

Pobierz MSP za darmo pełna wersja gry po polsku za darmo https://www.moviestarplanet.com/