Greenshot – program do zrzutów ekranu

2017-02-04 0 przez Pliki

Greenshot to darmowy program do zrzutów ekranu. Aplikacja umożliwia synchronizację ustawień, by zrzuty ekranu były automatycznie zapisywane w ustalonym przez nas folderze z odpowiednią nazwą, lub pojawiały się w edytorze Greenshot’a. Prosty program do robienia screenshotów.

Następnie możemy zapisać zrzuty ekranów w najpopularniejszych formatach graficznych oraz według naszych wymagań – obszar zaznaczony przez nas, całe okno lub cały ekran z możliwością obsługi skrótów klawiaturowych. Dobry program do screenów.

Greenshot – program do zrzutów ekranu

Greenshot program do zapisywania print screenów jest najbardziej niesamowite narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu można uzyskać na komputerze z systemem Windows. Zdobądź to teraz program do screenshotów!

Greenshot to lekkie narzędzie do zrzutu ekranu dla Windows:

  • Szybkie tworzenie zrzutów ekranu z wybranego regionu, oknie lub na pełnym ekranie; można nawet zdobyć kompletne (przewijanie) stron internetowych z Internet Explorer.
  • Łatwo opisywanie, podświetlenie lub ukrycie części ekranu.
  • Eksportujemy zrzut ekranu na różne sposoby: zapisać do pliku, wysłać do drukarki, kopiowanie do schowka, należy dołączyć do wiadomości e-mail, wysyłanie programów pakietu Office lub przesłać do stron fotograficznych takich jak Flickr lub Picasa i innych.

… I wiele więcej opcji program do robienia zrzutów ekranu i pracy z każdego dnia.

Jako łatwy do zrozumienia i konfigurowalny, program do przechwytywania ekranu Greenshot jest skutecznym narzędziem dla kierowników projektów, programistów, pisarzy technicznych, testerów i innych – pobierz program do tworzenia zrzutów ekranu.