Camtasia Studio za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

Camtasia Studio za darmo do pobrania dobry program do tworzenia prezentacji (filmów instruktażowych) i demonstracji szkoleniowych. Aplikacja przechwytuje obraz z pulpitu wraz z głosem lektora. Następnie przechwycony materiał możemy dowolnie edytować, wzbogacać podpowiedzi w tzw. dymkach lub dodawać informacje tekstowe zapisując go do jednego z wielu popularnych formatów wideo, takich jak: AVI, MP4, Macromedia Flash (SWF), Windows Media (WMV), QuickTime (MOV), RealMedia (RM), Animated GIF oraz w postaci pliku wykonywalnego (EXE) i wiele innych. Camtasia Studio potrafi zapisywać jednocześnie czynności wykonywane na pulpicie, obraz z kamery internetowej oraz dźwięk z mikrofonu. Tworzony materiał może być opatrzony napisami oraz efektami specjalnymi. Program posiada możliwość bezpośredniego eksportu do YouTube i Screencast.com.

Camtasia Studio pobierz

umożliwia tworzenie profesjonalnych filmów o wysokiej jakości i edycję wideo.

Aplikacja zapewnia Ci narzędzia do nagrywania ekranu komputera, a następnie pozwala edytować te nagrania do profesjonalnych filmów. Camtasia Studio również wtedy pozwala udostępniać je bezpośrednio z poziomu aplikacji do YouTube, Google Drive i Screencast.

Camtasia Studio zapewnia dobry zestaw funkcji wewnątrz interfejsu płynów, które znajdą Państwo łatwy w obsłudze. Aplikacja pozwala na nagrywanie albo ekranu lub prezentacji programu PowerPoint. Po nagraniu, można skorzystać z ogromnego zestawu narzędzi, aby zakończyć swój film i sprawiają, że kompletny. Narzędzia obejmują: opcje wielokrotnego przejścia, narrację głosową, zoom i efektów patelni, efekty kursora, podpisy i inne.

Kluczowe cechy programu do przechwytywania obrazu z pulpitu:

Biblioteka: Oszczędność czasu edycji filmów i osiągnąć spójność przechowując objaśnieniami, tytuł slajdów lub całej sekwencji intra do późniejszego wykorzystania.
YouTube przesłać: Opracowanie i przesyłanie wideo wysokiej jakości HD do serwisu YouTube

Program Camtasia do pobrania za darmo na system Windows i Mac. https://www.techsmith.com/download/camtasia/