Hitman 2 – gameplay i zwiastun gry

13 listopada 2018 0 Pliki

Hitman 2 – gameplay i zwiastun gry. Oficjalna premiera 13 listopada.

HITMAN 2 zawiera sześć nowych lokacji do eksploracji przez Agenta 47, po raz pierwszy w historii serii wieloosobowe tryby Sniper Assassin i Ghost Mode, oraz szereg innych usprawnień i dodatków. Gracze, którzy kupili Złotą Edycję (Gold Edition) lub Edycję Kolekcjonerską gry HITMAN 2, rozgrywkę mogą zacząć już teraz.

HITMAN 2 to kontynuacja uznanej na całym świecie gry wideo, HITMAN. Wyposażony w zupełnie nowe, szczegółowe i otwarte lokacje, pełne żywych, oddychających środowisk do eksploracji, HITMAN 2 oferuje graczom wolność w planowaniu ostatecznego zabójstwa, do których może wykorzystać różnorodne narzędzia, broń, przebrania i różne techniki ukrywania się, aby twórczo wyzwalać własny, unikalny łańcuch wydarzeń. Nigdzie nie jest bezpiecznie, gdy najbardziej niebezpieczny zabójca świata, Agent 47, rozpoczyna polowanie.

HITMAN 2 będzie dostępny w polskiej wersji językowej (napisy) na konsole PlayStation 4 i Xbox One 13 listopada 2018 w trzech wersjach: edycji podstawowej, Złotej Edycji i Edycji Kolekcjonerskiej, oraz w limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej na komputery osobiste.