Half-Life za darmo do pobrania

2023-11-18 0 przez Pliki

Half-Life za darmo do pobrania, w tym druga część gry Half-Life 2, oraz dodatki Half-Life 2: Episode One, Half-Life 2: Episode Two zostały udostępnione przez Valve za darmo na Steam z okazji nadchodzącej premiery Half-Life:Alyx! Można grać bezpłatnie w pełna wersja Half-Life do 20 listopada, gra nie zostanie przypisana do konta. To się nazywa promocja nowej gry.

Nowy Half-Life: Alyx rozgrywa się przed wydarzeniami z Half-Life 2 i epizodów, ale gry dzielą postacie i elementy historii. Zespół Half-Life: Alyx uważa, że ​​najlepszym sposobem na czerpanie radości z nowej gry jest granie w stare gry, szczególnie w Half-Life 2 i odcinki, dlatego chcemy, aby było to tak proste, jak to możliwe.

Half-Life został wybrany jako Gra Roku przez ponad 50 czasopism, jest to pierwszy tytuł Valve z tej serii, łączący elementy akcji i przygody, w którym zastosowano technologię umożliwiającą stworzenie niezwykle realistycznego świata, w którym gracze muszą myśleć, aby przeżyć.

Half-Life 2 to zupełnie nowy wymiar trzymającej w napięciu, wymagającej i emocjonującej części pierwszej. Kontynuacja gry oferuje przerażający poziom realizmu i interaktywności z otoczeniem. Otwiera drzwi do świata, w którym obecność gracza ma wpływ na otoczenie, poczynając od środowiska opartego na modelu fizyki, po zachowania, a nawet emocje zarówno przyjaciół, jak i wrogów.

Gracz ponownie wciela się w postać Gordona Freemana powracającego na Ziemię, którą opanowała obca rasa. Najeźdźcy drążą planetę i ograbiają ją z naturalnych surowców, dziesiątkując przy tym populację. Freeman musi uratować świat przed złem, które wyzwolił jeszcze w Black Mesa. Liczy na niego wiele osób.

Jeśli masz już zainstalowanego Steam, możesz kliknąć poniższy link, aby rozpocząć grę już teraz!

Pobierz Half-Life za darmo pełna wersja na komputer https://store.steampowered.com/news/57848