Photoshop Camera za darmo aplikacja na telefon

2020-06-12 0 przez Pliki

Adobe Photoshop Camera za darmo aplikacja na telefon Android i iOS. Apka ma ogromną ilość filtrów do zmiany twarzy i otoczenia podczas robienia zdjęć. Filtry potrafią zidentyfikować niebo i zastąpić je chmurami lub świecącym księżycem i inne ciekawe efekty.W Photoshop Camera możemy zrobić podstawową edycję zdjęć – zmianę kontrastu, nasycenia oraz poprawienie ekspozycji. Aplikacja ma możliwość automatycznego poprawienia fotki, bazując na swoich wbudowanych algorytmach. Adobe Photoshop Camera nie obsługuje materiałów wideo.

Wyobraź sobie magię programu Photoshop w aparacie fotograficznym. Dzięki aplikacji Photoshop Camera to rzeczywistość. To nowe narzędzie współpracujące z aparatem wie, jakie obiektywy i efekty są najlepsze do każdego ujęcia jeszcze zanim zaczniesz pstrykać.

Adobe Photoshop Camera

Przewijaj tysiące obiektywów i efektów, które możesz zastosować przed zrobieniem zdjęcia lub później i z dumą prezentować w serwisie Instagram. Ich stosowanie i wycofywanie jest naprawdę łatwe, więc nie musisz się obawiać zmiany zdania. Jeśli któreś szczególnie Ci odpowiadają, możesz je zachować do ponownego zastosowania. Publikuj zdjęcia bezpośrednio z aplikacji Photoshop Camera i przekonaj się, jak łatwo jest wyrażać siebie na różne sposoby.

Adobe chce za pośrednictwem aplikacji zainteresować więcej osób innymi produktami firmy takimi jak Photoshop czy Lightroom.

Pobierz aplikację Photoshop Camera za darmo na telefon https://www.adobe.com/pl/products/photoshop-camera.html