HWiNFO32 informacje o systemie i diagnostyka

2020-01-02 0 przez Pliki

HWiNFO32 to program wyświetlający informacje o podzespołach naszego komputera. Dzięki HWiNFO32 dowiemy się szczegółowych informacji na temat naszego procesora, płyty głównej, pamięci, monitora i innych podzespołów. Kolejny program do odpowiedniego przeglądania wszelkich możliwości z zakresu pracy naszego sprzętu. Program diagnozuje, odpowiednio przekazuje informacje do programu w czasie rzeczywistym.

Profesjonalne informacje o systemie i diagnostyka. Kompleksowa analiza sprzętu, monitorowanie i raportowanie w systemach Windows i DOS. FREEWARE! Z szybkiego przeglądu rozwijającego się w głąb wszystkich komponentów sprzętowych. Zawsze na bieżąco obsługujący najnowsze technologie i standardy. Dokładne monitorowanie wszystkich komponentów systemu pod kątem aktualnego stanu i przewidywania awarii. Konfigurowalny interfejs z różnorodnymi opcjami. Wiele rodzajów raportów, rejestrowanie statusu i interfejs z innymi narzędziami lub dodatkami.

Wyczerpujące informacje o komponentach sprzętowych wyświetlane w hierarchii rozwijającej się w szczegółowe szczegóły.
Przydatny do uzyskania szczegółowego raportu z inwentaryzacji sprzętu lub sprawdzenia różnych parametrów związanych ze sprzętem.

Obsługiwany jest szeroki zakres systemów operacyjnych (Microsoft Windows 98 – Windows 10) i platform (i486 – Xeon Platinum)

Pobierz HWiNFO32 za darmo na komputer https://www.hwinfo.com/download/