Jak złamać hasło poczty i Facebooka?

2019-01-01 0 przez Pliki

Jak złamać hasło poczty i Facebooka zapisane na komputerze? Niestety masz pecha i akurat trafiło na Ciebie, że po prostu zapomniałeś hasła do Facebooka czy poczty e-mail kiedy już dawno się nie logowałeś na swoje konto mailowe albo normalnie wypadło Ci z głowy. Wszystkie próby zalogowania zostają zakończone niepowodzeniem i frustracją?

Na szczęście sytuacja ta nie jest beznadziejna, bowiem istnieje metoda złamania hasła z komputera z systemem Windows. Na początek musisz pobrać darmowy program do łamania haseł i odzyskiwania ich z komputera – przyda się gdy ktoś trzyma je zapisane w przeglądarkach Chrome, Firefox, Internet Explorer i innych programach na dysku i mamy dostęp do tego komputera. Zazwyczaj każdy ma ustawione jedno hasło do wielu różnych kont pocztowych, telefonu, komputera i Facebooka itp. więc odzyskując jedno zapisane hasło nie musimy więcej szukać innych metod.

Znasz login i adres e-mail? Prostym sposobem na złamanie hasła do poczty email jest spróbowanie opcji zapomniałem hasło – być może jest ustawione pytanie na które znasz odpowiedź lub posiadasz telefon z tym numerem na które jest ustawiona opcja odzyskiwania hasła do email. Wtedy dostaniesz sms i możesz zmienić hasło do poczty e-mail na dowolne. Aby uniknąć rozszyfrowania hasła na facebooku ustaw skomplikowane pytanie bezpieczeństwa, tak żeby nikt nie mógł go łatwo odgadnąć.

Na przyszłość przypominamy, że warto korzystać z menadżera haseł 1Password, który zapisuje wszystkie w jednym miejscu zwanym sejfem gdzie jest chronione za pomocą hasła głównego, które tylko Ty znasz. 1Password dba o Twoje bezpieczeństwo za pomocą szyfrowania AES 256-bit, które chroni Twoje dane.