1Password za darmo menedżer haseł

2022-03-27 3 przez Pliki

1Password pamięta wszystkie Twoje hasła i inne poufne informacje, więc Ty już nie musisz ich zapamiętywać. Utrzymuj bezpieczeństwo swojego „cyfrowego” życia i miej je zawsze pod ręką zabezpieczone jednym hasłem, które tylko Ty znasz.

1Password za darmo menedżer haseł gromadzi wszystkie nasze hasła wykorzystywane w systemie Windows. Darmowy menadżer haseł i narzędzie, które zabezpiecza nasz komputer przed niepowołanym dostępem. Zapisuje w bazie wszystkie loginy i hasła, te wykorzystywane w programach, jak i wpisywane poprzez przeglądarkę na stronach internetowych. Pozwala także generować hasła. Dostęp do wszystkich zgromadzonych haseł wystarczy uzyskamy pamiętając tylko jedno hasło do 1Password. Dodatkowo program dostępny jest na Androida , Mac, iOS posiada możliwość synchronizacji z iPhonem czy iPodem Touch. Wieloplatformowy menedżer haseł i informacji poufnych, którego producentem jest przedsiębiorstwo AgileBits. Aplikacja szyfruje dane przy użyciu 256-bitowego algorytmu AES, a przy stosowaniu ustawień domyślnych umożliwia przechowywanie bazy na serwerach producenta.

1Password za darmo

Użyj programu 1Password do tworzenia mocnych i niepowtarzalnych haseł, bezpiecznie je zapisuj, wypełniaj nimi formularze w Internecie oraz używaj ich w aplikacjach innych firm wszystko za pomocą kilku dotknięć ekranu. 1Password jest Twoim cyfrowym sejfem do przechowywania wszystkich informacji związanych z nowoczesnym życiem, od adresów i danych kart płatniczych do szyfrów i haseł jednorazowych.

Bezpłatna wersja na system Windows 10, 8 i 7. Załóż konto poprzez link a roczny plan Family otrzymasz za darmo.

Pobierz 1Password – roczna licencja bezpłatnie na komputer i telefon https://my.1password.com/