1Password

2 stycznia 2019 3 Pliki

1Password to Menedżer haseł – gromadzi wszystkie nasze hasła wykorzystywane w systemie Windows. Menadżer haseł i narzędzie, które zabezpiecza nasz komputer przed niepowołanym dostępem. Zapisuje w bazie wszystkie loginy i hasła, te wykorzystywane w programach, jak i wpisywane poprzez przeglądarkę na stronach internetowych. Pozwala także generować hasła. Dostęp do wszystkich zgromadzonych haseł wystarczy uzyskamy pamiętając tylko jedno hasło do 1Password. Dodatkowo program dostępny jest na Androida , Mac, iOS posiada możliwość synchronizacji z iPhonem czy iPodem Touch.

1Password pamięta wszystkie Twoje hasła i inne poufne informacje, więc Ty już nie musisz ich zapamiętywać. Utrzymuj bezpieczeństwo swojego „cyfrowego” życia i miej je zawsze pod ręką zabezpieczone jednym hasłem, które tylko Ty znasz.

Użyj 1Password do tworzenia mocnych i niepowtarzalnych haseł, bezpiecznie je zapisuj, wypełniaj nimi formularze w Internecie oraz używaj ich w aplikacjach innych firm-wszystko za pomocą kilku dotknięć ekranu. 1Password jest Twoim cyfrowym sejfem do przechowywania wszystkich informacji związanych z nowoczesnym życiem, od adresów i danych kart płatniczych do szyfrów i haseł jednorazowych.

Bezpłatna wersja testowa 30 dni na system Windows 10, 8 i 7.

 


Autor: AgileBits Inc.
Wersja: testowa
Rozmiar: 10.6 MB
Pobierz