3ds Max

2017-01-01 0 Pliki

3ds Max to rozbudowany i ceniony przez użytkowników program do tworzenia grafiki trójwymiarowej 3D. Oprogramowanie posiada łatwy  w obsłudze interfejs i zawiera w sobie wyspecjalizowane narzędzia używane podczas modelowania, animacji oraz renderowania3D. Aplikacja posiada kompleksowy system do animacji postaci dwunożnych (Character Studio) i symulacji fizyki (reactor) oraz modułe kontrolujący animację poprzez diagramy. Ponadto firma Autodesk wyposażyła swoje oprogramowanie w obsługę technologii NVIDIA iray służąca do wprowadzania w czasie rzeczywistym zmian kamer, oświetlenia i geometrii obiektów w naszym projekcie. Program posiada również wiele silników renderujących oraz obsługuje wtyczki (plug-ins).

3ds Max

to oprogramowanie do renderowania, animacji i modelowania 3D. Oprogramowanie zapewnia kompleksową modelowania 3D, animacji, renderowania i rozwiązanie compositingu do gier, filmów i twórców animacji. 3ds Max posiada narzędzia do generowania tłum, animacji cząstek i dopasowania perspektywy, a także wsparcie dla DirectX 11 shaderów.

Najnowsza wersja najpopularniejszego programu do wizualizacji i animacji 3ds Max oferuje nowe funkcje personalizacji, lepszą współpracę i łatwość użytkowania. Jest to z całą pewnością najlepsza z dotychczasowych wersja 3ds Max-a. Aby poznać szczegółowo najważniejsze udogodnienia nowej wersji 3ds Max przejdź do kolejnej zakładki.

Pierwsze kroki można podjąć bardzo łatwo. Pobierz 30-dniową bezpłatną wersję testową. Opcje zakupu obejmują elastyczne warunki subskrypcji dostosowane do indywidualnych potrzeb. Bezpłatna wersja testowa. Wypróbuj oprogramowanie 3ds Max przez 30 dni. Profesjonalne oprogramowanie do modelowania 3D, animacji i renderowania. Program dostępny do systemu Windows w wersji 64-bitowej. Studenci mogą pobrać bezpłatne oprogramowanie na 3 lata.


Autor: Autodesk, Inc.
Wersja: testowa
Rozmiar: 166 MB
Pobierz