Kurs Excel 2013 za darmo

2023-12-22 0 przez Pliki

Kurs Excel 2013 za darmo od videopoint. Kurs video z Microsoft Office. Poziom pierwszy. Kluczowe umiejętności i najlepsze praktyki.

Excel niepodzielnie rządzi we wszystkich instytucjach, biurach rachunkowych, szkołach i bankach. To najbardziej rozbudowany arkusz kalkulacyjny na świecie. Jest niezastąpiony przy wykonywaniu wszelkich szacunków, analiz, prognoz, raportów, a nawet budżetów domowych. Dzięki szkoleniu Excel 2013. Kurs video. Poziom pierwszy. Kluczowe umiejętności i najlepsze praktyki bez trudu opanujesz sortowanie danych, tworzenie tabel przestawnych i wykresów oraz formatowanie komórek.
Sprawna obsługa Excela jest podstawową umiejętnością osób pracujących na stanowiskach biurowych i zarządczych. Dzięki tej aplikacji można znacznie przyśpieszyć i zoptymalizować analizowanie danych oraz codzienne obliczenia.
Microsoft Excel 2013 zawiera szereg nowości, które sprowadzają się do lepszej lub łatwiejszej analizy danych, ich wizualizacji i prezentacji. Opracowane lekcje i tutoriale to idealna propozycja dla tych, którzy chcą się nauczyć jego funkcji szybko i skutecznie.

Co Cię czeka podczas naszego profesjonalnego szkolenia?

  • Poznasz podstawowe narzędzia i zasady pracy z arkuszem kalkulacyjnym.
  • Skorzystasz z opcji formatowania warunkowego.
  • Dowiesz się, czym różnią się od siebie filtrowanie i sortowanie danych.
  • Utworzysz pierwsze konspekty.
  • Nauczysz się osadzania i edytowania obrazów, clipartów, autokształtów i SmartArtów.
  • Przedstawisz wyniki raportów za pomocą wykresów.
  • Poznasz elementy analizy danych.
  • Dokonasz wymiany danych pomiędzy arkuszami.
  • Wydrukujesz arkusze.

A także…

  • Będziesz sprawnie posługiwać się funkcjami ułatwiającymi przeprowadzenie obliczeń.

Excel 2013. Kurs video. Poziom pierwszy. Kluczowe umiejętności i najlepsze praktyki to czterdzieści pięć lekcji, podczas których nauczysz się obsługi arkusza Excel 2013 i zdobędziesz wiedzę pozwalającą na wykorzystanie tego narzędzia w codziennej pracy. Skorzystaj z kompetentnych porad, dzięki którym szybko i bez najmniejszych kłopotów podsumujesz swoje działania, przeprowadzisz sortowanie i wyszukiwanie danych w arkuszu. Nauczysz się także tworzyć różnego typu wykresy, niezbędne do precyzyjnej prezentacji wyników obliczeń. Oswoisz system raportowania z użyciem tabel, wykorzystywany nawet przy wykonywaniu analiz biznesowych.

Excel 2013 kurs za darmo

Bez arkusza kalkulacyjnego Excel trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie jakiejkolwiek firmy. Przydaje się on nie tylko podczas wykonywania operacji związanych z kontrolingiem i finansami. Stanowi podstawowe narzędzie dla księgowych, analityków i zwykłych pracowników biurowych, którzy muszą cokolwiek policzyć.
Dziś znajomość Excela to jeden z podstawowych wymogów na rynku pracy. Umożliwia wpisywanie danych liczbowych lub wartości do komórek i wykonywanie zaawansowanych operacji. Dzięki funkcjom wbudowanym w Microsoft Excel nawet przeciętne umiejętności obsługi programu wystarczą, by przeprowadzić profesjonalne analizy.
Excel 2013 to kolejna wersja najpopularniejszego arkusza kalkulacyjnego. Jeśli się go obawiasz lub myślisz, że obsługa może być skomplikowana — nic bardziej mylnego. Z przygotowanym dla Ciebie szkoleniem Excel 2013. Kurs video. Poziom pierwszy. Kluczowe umiejętności i najlepsze praktyki skończą się problemy z długimi kolumnami liczb i niejasnymi wykresami. Wreszcie właściwie wykorzystasz narzędzia oferowane przez tę aplikację i docenisz drzemiący w niej potencjał.

Kurs świetnie skalkulowany

Głównym zastosowaniem Excela jest wykonywanie obliczeń zestawionych w formie tabelarycznej. Nasz doświadczony ekspert zaskakująco szybko zapozna Cię z wszystkimi możliwościami programu.
Kurs został zaprojektowany tak, by każde zagadnienie zostało przedstawione w postaci interaktywnej instrukcji, co dodatkowo ułatwi jego zrozumienie i wykonanie. Dzięki temu nauczysz się wykorzystywać zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane możliwości tej aplikacji — w pracy i w domu. Sprawdź, jak bardzo usprawni to Twoje codzienne obowiązki!
Przygotowane lekcje stanowią również świetną powtórkę przed egzaminem.

Autor: Bartosz Danowski

Darmowy kurs Excel 2013

https://videopoint.pl/kurs/excel-2013-kurs-video-poziom-pierwszy-kluczowe-umiejetnosci-i-najlepsze-praktyki-bartosz-danowski,ex131v.htm