LAME MP3 encoder do pobrania

2019-11-19 0 przez Pliki

LAME MP3 encoder to program, za pomocą którego mamy możliwość wykonania między innymi poprawę jakości kodowanych plików. W swoich funkcjach pozwala na wybór częstotliwości kodowania, trybów (mono, stereo, joint stereo) oraz ma możliwość kodowania plików WAV w formacie VBR. Engine oparty na GPSYCHO – modelu psycho-akustycznym, który poprawia błędy zawarte w kodzie źródłowym ISO koderów MP3 oraz polepsza jakość kodowanych plików.

LAME to narzędzie edukacyjne do nauki kodowania MP3. Celem projektu LAME jest poprawa psychoakustyki, jakości i szybkości kodowania MP3. Uwaga: udostępniamy tylko kod źródłowy!

LAME MP3 Encoder to aplikacja służąca do kodowania dźwięku do plików MP3 poprzez zastosowanie trzech różnych kompresji (CBR, VBR i ABR).Pozwala na zgrywanie płyt CD audio, a muzyka będzie zajmować mniej miejsca bez utraty jakości dźwięku.

Jeśli chodzi o kompresję, koder MP3 LAME jest lepszy od innych podobnych narzędzi, ponieważ wykorzystuje CBR, VBR i ABR.

CBR pozwala utrzymać stałą szybkość transmisji w pliku i przewidzieć rozmiar pliku wynikowego.

Metoda VBR jest zalecana dla przeciętnego użytkownika, ponieważ renderuje najmniejszy rozmiar pliku przy zachowaniu jakości; zmienia bitrate w zależności od złożoności pliku.

Metoda ABR jest kombinacją dwóch poprzednich, która zachowuje bitrate w wymaganym celu i tworzy mniejsze pliki niż metoda CBR.

LAME MP3 Encoder korzysta z interfejsu wiersza poleceń, ale to nie powinno cię wystraszyć. Polecenia są bardzo proste i można się ich nauczyć, czytając Pomoc wiersza polecenia dostarczoną z aplikacją. Jak zainstalować lame do audacity ?

Pobierz Lame Mp3 wysokiej jakości koder https://sourceforge.net/projects/lame/files/lame/