Lingoes

2016-04-08 0 Pliki

Lingoes to darmowy, prosty w obsłudze i wielojęzyczny słownik języków obcych. Aplikacja pozwala przetłumaczyć pojedyncze słówka w ponad 80 językach oraz pełne teksty w 34 językach. Lingoes do tego zadania wykorzystuje własne słowniki, a także umożliwia skorzystanie z internetowych tłumaczy m.in. Google Translate, Yahoo Translate, Click2 Translate i LingvoBit.

Lingoes

jest słownikiem i wielojęzycznym tłumaczem w ponad 80 językach. Oferuje pełne tłumaczenie tekstu, przechwytywania słowo na ekranie, tłumaczenie zaznaczonego tekstu i wymawiania tekstu oraz liczne darmowe słowniki jako nowy słownik gerenation i tłumaczenia oprogramowania. Lingoes oferuje użytkownikom drogę instantest zajrzeć do słowników i tłumaczeń między angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, chiński, japoński, koreański, szwedzki, tajski, turecki, wietnamski, grecki, polski, arabski, hebrajski i więcej w ciągu 80 Języki.
Dzięki twórczej kursora tłumacza Lingoes automatycznie rozpoznaje słowo i jego definicję jak najszybciej przesunąć kursor i wskaż dowolny tekst, a następnie naciśnij klawisz szybkiego dostępu. To nie będzie przeszkadzać w bieżącej pracy.

Lingoes posiada pełne możliwości bieżącego popularnego oprogramowania komercyjnego i twórczo rozwijać krzyżykiem projektowania i zarządzania słowniki języka otwarty. Się wiele słowników i słowniki są wymienione za darmo do pobrania. Lingoes jest najlepszym narzędziem do nauki wszelkiego rodzaju językach.


Autor: Lingoes Project
Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 5.88 MB
Pobierz